Nowoczesne instalacje sanitarne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 kwietnia 2014, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie mamy do dyspozycji wiele nowoczesnych rozwiązań instalacji sanitarnych. Tylko jak to się ma w praktyce. Rynek jest przepełniony tymi produktami, lepszej, gorszej jakości w dobrej i gorszej cenie. Jak przysłowiowo nie nadziać się na mukę i nie narobić sobie więcej problemów nią pożytku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2014, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda nowoczesne instalacje sanitarne są ukryte pod wykończeniem łazienki dlatego warto wybrać sprawdzone produkty by uniknąć awarii i częstych napraw bo nie zawsze mamy łatwy dostęp. Wybór jest ogromny stelaże podtynkowe, zawory spustowe, syfony, zawory napełniające, baterie podtynkowe, przyciski do spłuczek, odpływy liniowe i penie jeszcze coś o czym nie słyszałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2014, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

pewnie, że wybór jest trudny dlatego przed zakupem trzeba wszystko dokładnie sprawdzać, żeby człowiek nie naciął się na tanią podróbkę tylko faktycznie dobry produkt, który będzie przy tym bezawaryjny. opinie na forach to jedno ze źródeł, ale warto zrobić jeszcze inne rozpoznanie. ja tak dotarłem do firmy www.mowta.com.pl i dobrze, bo znalazłem odpowiednie zawory do posiadanej instalacji

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2014, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

To teraz niemal standard w każdej łazience,ale zgadzam się również z opinią,że przed samym kupnem warto dokładnie sprawdzić firmę na którą się decydujemy tak aby instalacja sanitarna była faktycznie bardzo dobrej jakości.

www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2015, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się skorzystałem kiedys z usług firmy krzak i bardzo żałowałem pozniej. Nie popelnie już wiecej tego blędu. Przed zalozeniem obecnej instalacji zrobiłem solidny research wśród znajomych, na forach specjalistycznych itp. zdecydowałem się na instalacje Viessmanna http://www.viessmann.poznan.pl/ i teraz musze przyznac ze jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2015, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja juz kilka remontów w domu mialam, bo walsnie nie bylam ostrożna i kupowałam różne badziewia. ale tym razem moj znajomy jezdzil ze mna i kupowalismy sprawdzone części do instalacji plus znalezlismy dobra firme do montazu http://www.ziso.net.pl/instalacje-wod-kan i teraz wszystko dziala bez zarzutu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się nie wpędzić w koszty i problemy? To proste – trzeba dysponować dobrym projektem i doświadczonym hydraulikiem, który powie co, gdzie kupić. Ja tak właśnie miałam, hydraulik mi doradzał i dzięki temu sporo zaoszczędziłam. Kolejna sprawa to sklep, gdzie się kupi części hydrauliczne. Ja kupowałam wszystko w jednym miejscu, w Hydrobudzie w Elblągu. Tu jest numer do nich, można zadzwonić i dopytać: 055 235 39 53

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze zwróćcie uwagę na armaturę, która jest potrzebna do instalacji np. czy w domu, czy w magazynie. Firma Tako - http://www.tako-ar.eu/ taką armaturę oferuje. Przyda się do wykonania instalacji wodnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2015, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę polecic wam oferte http://sanipol.pl/ , maja szeroki wybor kabin sanitarnych naprawde wysokiej jakosci. Sa funkcjonalne i bardzo estetycznie się prezentuja

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jezeli chodzi o nowoczesne instalacje sanitarne to polecam odwiedzenie strony kermi.pl. Mają tam świetnej jakości technikę sanitarną oraz grzewczą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 114

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >