Nowoczesne meble na wymiar

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

7 czerwca 2022, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Chce zmienić kuchnie i postawić na nowoczesną stylistykę, jak możecie mi polecić jakiegoś wykonawcę, który może się tym zająć i zagwarantuje dobrą estetykę i świetną funkcjonalność to będę wdzięczny. Dawajcie znać jaką firmę będzie warto wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2022, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoją kuchnię zamówiłam u stolarza w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Miałam już dość wątpliwych jakościowo szafek z sieciówki i postanowiłam zainwestować w prawdziwe drewno dobrej jakości. Bez problemu zrobiliśmy projekt i wybraliśmy drewno i fronty. Na montaż i wykonanie nie czekaliśmy długo, a dzięki temu nasza kuchnia jest teraz piękniejsza!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2022, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak w przypadku oferty www.luviomeble.pl mogę spokojnie ich polecić., meble funkcjonalne, dopasowane do potrzeb klienta. To w sumie kluczowe, bo jednak chodzi o elementy, z których każdego dnia będzie się korzystać więc ich właściwe wykonanie to kluczowa sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2022, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam sprawdzonego sklepu z meblami na wymiar do kuchni.

https://sobir.pl/pustak-bloczek-szalunkowy-cz yli-fundament-bez-szalunku/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2022, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Także mam w planach zmienić swoją kuchnię na bardziej nowoczesną. Marzy mi się wyspa a nad nią okap tuba. Czytałam artykuł na ten temat jaki okap wybrać https://inlago.pl/blog/okap-tuba-jaki-wybrac, 868 i wciąż nie mogę się zdecydować. Macie coś sprawdzonego? Coś co moglibyście polecić, co u Was w mieszkaniu się sprawdziło? Na co zwracać uwagę w wyborze takiego okapu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2023, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużą zaletą mebli robionych na wymiar jest to, że łatwiej dobrać do niej fronty. Bardzo fajnym rozwiązaniem są fronty frezowane https://www.intar.pl/oferta/fronty-frezowane, 232 Prezentują się zdecydowanie najładniej ze wszystkich typów frontów, a mnogi wybór frezów - a także możliwość robienia ich na zamówienie - sprawia, że bajecznie prosto dobrać je do wystroju pomieszczenia. W nowoczesnych kuchniach jak najbardziej się sprawdzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2023, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim, jestem na ukończeniu remontu mojego mieszkania i teraz przyszedł czas, aby wybrać fronty mdf frezowane do moich szafek kuchennych. Nie mam doświadczenia w tym temacie, więc chciałbym poznać opinie innych osób, które miały do czynienia z takim rodzajem frontów. Czy istnieją jakieś zalety lub wady, na które powinienem zwrócić uwagę przy wyborze frontów MDF frezowanych? Jakie są wasze doświadczenia w stosowaniu takiego rodzaju frontów?

Ten post był edytowany przez Alex_88 dnia: 7 kwietnia 2023, 20:21
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >