Nowoczesne wypoczynki

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

12 marca 2015, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Do salonu z mebli wypoczynkowych polecam narożniki. To chyba najbardziej przestronne i funkcjonalne meble wypoczynkowe. No i najlepiej się prezentują

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat ten powyzszy jest bardzo ciekawy jeżeli chodzi o kolorystykę,osobiście bardziej podobają mi się czarne,ale to kwestia gustu. Również uważam że większy,obszerny narożnik do salony to idealne rozwiązanie.

www.Strefa-Domowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 04:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja za kolei lubię kolorowe. Ściany mogę mieć białe, a taka kolorowa kanapa albo narożnik to dodają dużo klasy pomieszczaniu. Ja mam u siebie sofę z zakłądu ROMARO w kolorze fuksji, jest naprawdę genialna :D

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2015, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Całe szczęście mnie też to nie dotyczy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2015, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko tak na dobrą sprawę jest kwestią naszego gustu,ja osobiście również wolę kolorowe narożniki lub sofy,tak aby wnętrze nie było rutynowe,smutne,warto je urozmaicać. to samo dotyczy ozdób ścian i tutaj najlepiej sprawdzi się kamień dekoracyjny,który znajdziecie na
wwww.Kamieneo.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2015, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z kolegą wyżej - każdy z nas ma własny gust, i własne podejścia do urządzania mieszkania, więc wybierając czy to komplet wypoczynkowy, narożnik czy sofę kieruje się innymi przesłankami.
Ja np ostatnio oglądam sofy u producenta: http://sofy24.pl/,
dlatego, że chciałabym cos, co nie jest produkowane gdzieś w Chinach, ma fajną jakość i nie masowy styl.
Ale każdy ma prawo do własnego wyboru

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierając zestaw wypoczynkowy powinniśmy kierować się przede wszystkim naszym gustem oraz jakością wykonania,zastosowanych materiałów,to bardzo ważna kwestia. Moze kilka ciekawych propozycji oraz inspiracji znajdziecie na naszej stronie www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Aktualnie szeroki wybór mebli wypoczynkowych pozwala na wybranie tego, czego nam potrzeba

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo lubię nowoczesny styl - do fajnego, nowoczesnego wypoczynku, na pewno potrzeba jakiegoś fajnego stolika kawowego, np. takie jak te http://behome.pl/pol_m_Twoj-styl_Nowoczesny-6 84.html. Ciekawy wybór nie tylko takich stolików, ale i innych nowoczesnych dodatków w tym sklepie, polecam pooglądać ku inspiracji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam kolor to tez w znaczniej mierze kwestia gustu oraz tego jak urządzony jest salon,jaki kolor ścian czy mebli,podłogi- wszystko ma znaczenie. Mi osobiście najbardziej podobają się klasyczne wzory jak biel lub czerń narożnika.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 279 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Super fajnie prezentują się meble w tym firmowym ogrodzie zimowym. Taki zestaw mebli wypoczynkowych na wymiar sprawdza się w tej firmie wyjątkowo dobrze.
  • Wnetrza Liczba postów: 2779 Grupa: Najnowsze t... Widzę, że rozmawiacie o dekoracjach ścian. A co myślicie o makramach? Bardzo mi się podobają te dekoracje we wnętrzach. Znalazłam takie cuda na https://www.pasj...
  • Które meble biurowe? Liczba postów: 641 Grupa: Najnowsze t... Nowoczesne meble biurowe które zachwycą Cię swoim niepowtarzalnym designem znajdziesz w ofercie firmy https://sklep.tobo.pl/category/krzesla-s tacjonarne-365. Dz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >