OKAP, dobry wybór

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

9 marca 2009, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, i teraz kolejny wydatek. Ale tak to jest jak mi się zachciało remontowania kuchni. Właśnie szukam okapu, który wpasuje się w moją „na srebrno” urządzoną kuchnią. Mój Krzysiek stwierdził, że jak nie zdecyduję się na coś konkretnego to rezygnujemy z tego zakupu. On uważa, że wystarczy mu w zupełności otwieranie okna podczas gotowania. Żartowniś. Zastanawiam się jakiej firmy okap byłby dobry/najlepszy? Pochwalcie się swoimi nabytkami? Może przy okazji nakieruje mnie to na dobry zakup. Z góry dzięki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2009, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dobrze gotujesz to nawet nie bedzie trzeba okien otwierać w czasie gotowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2009, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko trzeba sprawdzić jak głośno działa, gdyz taki hałasujacy jest nie do ziesienia...

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2009, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kerat napisał: Jak dobrze gotujesz to nawet nie bedzie trzeba okien otwierać w czasie gotowania.

Hehe, bez sensu ta odpowiedź:) Ewidentna reklama chłodni, ale to nic..

Wybierając okap po pierwsze kierowałem się jego wyglądem. Pamiętaj, że wybierając producenta, najlepiej jest wybrać firmę sprawdzoną, żeby później, w razie czego , można było wymienić części. Najważniejszy jest oczywiście filrt. Podpytaj sprzedawców jaka jest trwałość, żywotność danego filtru i ile m3/h wyciąga okap.

O, wlasnie zlalazlem fajny artykul o okapach http://www.jakikupic.pl/index.php?option=com_content&task=vi ew&id=22&Itemid=40
Mysle ze to pomoze Ci wybrac
Ale i tak podkreslam - wygląd jest najwazniejszy;p

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2009, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

1. Wygląd
2. Cichość
3. Wydajność
to trzy najważniejsze dla mnie priorytety, którymi się sugerowałam przed zakupem! Ostatecznie wybór padł na franke box, taki fajny okap do wbudowania w szafkę a najważniejsze jest to, że jestem z niego zadowolona!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2009, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik HANIA26 napisał: Ostatecznie wybór padł na franke box
a dużo za niego dałaś? cichy jest? bo jak ostatnio byłem z żoną u znajomej to jak załączyła swój stary okap to mało co zawału nie dostaliśmy

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2009, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

600/700zł to dobra cena i nie ma tu o czym dyskutować. Jeśli chodzi o głośność sprzętu to muszę powiedzieć, że z tego co wiem okapy wyposażone są w wyjątkowo ciche i wydajne silniki PRO więc o żadnym hałasie nie ma mowy

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2009, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten Wam się podoba?
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productI D=313285

bo według mnie nie jest taki oklepany jak większość

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2009, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jaki chcesz podszafkowy, wyspowy czy kominowy, ale zakładam że ten trzeci. Ja mam ciemną kuchnię, dużo srebrnych i czarnych sprzętów. Okap mam Electroluxa, bo bardzo ufam tej firmie, plus w megamedia.pl był na promocji. Mi się spodobał czarny i taki kupiliśmy, ale jeśli masz kuchnię na srebrno, to może taki? http://www.megamedia.pl/okap-kominowy-electrolux-efc-650-x-s .php
Chociaż jeśli możesz wydać więcej, to się nie wahaj, bo wraz z ceną idą parametry. Ten na przykład http://www.megamedia.pl/okap-kominowy-electrolux-efc-6540-x. php nie jest cichszy ale ma większą wydajność. Zasadniczo na to właśnie zwracałam uwagę: poziom hałasu, wydajność i estetyka. Zresztą możesz popytać sprzedawców, w tym sklepie jest bardzo dobra obsługa.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2010, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej,

Sam stałem ostatnio przed problemem zakupienia okapu kuchennego już kupiłem i powiem Ci czym się kierowałem przy jego wyborze.

Zadzwoniłem w kilka miejsc w Polsce do sklepów internetowych popytałem się wstępnie o sprzęty, o marki, różne otrzymałem odpowiedzi, lecz wybrałem kilka marek okapów.

Po czym podjechałem do kilku sklepów AGD/Studiów kuchennych i na żywo po dotykałem ten sprzęt i wiesz co, najważniejszym parametrem dla mnie była CICHA PRACA OKAPU. :-)

I tak, wybrałem sobie markę gdzie sprzęty były naprawdę Cichę i później dobrałem sobie szerokość i wygląd,

Czyli jak będziesz wybierać okap to kieruj się:
1. Cicha praca
2. Wydajna praca
3. Wygląd urządzenia
4. Marka


wcześniej kolega na tym wątku pisał o tym aby zwracać uwagę na części zamienne i serwis, moim zdaniem nie powinnaś się aż tak kierować tym, bo przecież jak dobrze wybierzesz to ten serwis nie będzie Ci potrzebny :-)

Miłego wybierania :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 309

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >