OKAP, dobry wybór

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

6 lutego 2010, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej Ted
proszę o poradę na temat okapu MAGNERI 90.4 z firmy GLOBALO?

http://www.okapykuchenne.pl/magneri_90_4_max-p33728.html

warto?

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2010, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

witaj koalo

dobrze trafiłeś, ja właśnie zakupiłem taki okap dla siebie i jestem bardzo zadowolony, kupowałem go w sklepie chodź jakbym kupił w necie to bym sobie coś zaoszczędził :-)

Jeżeli chodzi o sam sprzęt to jest wypasiony, Ten GLOBALO bardzo dobrze mi się sprawuje, wyciąga opary kuchenne bardzo skutecznie i jest przy ty m cichy :-)

Jakbyś potrzebował jakiś informacji na ten temat to pisz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2010, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik koalo napisał: Hej Ted
proszę o poradę na temat okapu MAGNERI 90.4 z firmy GLOBALO?

http://www.okapykuchenne.pl/magneri_90_4_max-p33728.html

warto?

pozdrawiam


Tak, na pewno warto, ja również ma okap tej marki - model nomina 60.2 MAX wyglądem trochę się różnią, ale parametry mają takie same :D

Jeśli chodzi o pracę okapu - bo pewnie to najbardziej cię interesuje to z perspektywy czasu stwierdzam że był to bardzo dobry wybór. Okap bardzo dobrze się spisuje. Pochłania wszystkie opary a przy tym nie jest głośny :D
Jestem pewna że jak kupisz to nie pożałujesz!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2010, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No fajniutkie te wasze okapy, ale po czym poznać, że okap jest cichy, na jakie informacje należ zwrócić uwagę, nie wiem kompletnie czego się czepić. Magneri mnie zaintrygował, ma fajny takie fajne coś czarne z przodu, to chyba jest do włączania okapu?
Czy muszę dodatkowo dokupić filtry aluminiowe? wiem, ze są jakieś jeszcze węglowe już zgłupiałam kompletnie....Mam to wszystko założyć i dokupić czy coś jest w zestawie?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2010, 00:33

Zgadzam sie: good 0 bad

hej laura!
Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na parametry, jeśli szukasz okapu cichego i wydajnego to na pierwszym biegu nie powinien przekraczać głośności 40 db przy wydajności około 280 m3/h, na średnim biegu nie powinien przekraczać db. Kiedy pracujesz i włączasz radio ustawiasz mniej więcej na taką głośność, która nie będzie przeszkadzać Ci w pracy, ale będziesz słyszała audycję - to mniej więcej 50 dB.
Jeśli chodzi o okap Magneri to to czarne z przodu to nic innego jak tylko sterowanie dotykowe :wink:

Filtry aluminiowe są praktycznie na wyposażeniu każdego okapu, no może takiego za 150 zł nie, ale nie o takim mowa. Nie wiem czy wiesz ale filtry aluminiowe służą do wyłapywania tłuszczu i są wielokrotnego użytku tzn. że musisz regularnie je myć w zmywarce - ale nie musisz się martwić okap ma taki czujnik i sam przypomni kiedy należy myć te filtry. Co do filtrów węglowych to są tylko potrzebne kiedy okap nie może pracować jako wyciąg czyli być podłączony do kratki wentylacyjnej.
A swój okap możesz podłączyć do kratki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2010, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba podłączymy do kratki chociaż w sumie to jeszcze nie wiem a co lepiej do kratki?
Mamy wentylację prawie na samą kuchenką więc myślę że problemu nie będzie ale ja tam nie wiem to już nie moja działka :D

To fajnie że tak dużo piszesz o okapie. Czyli cichość i dobra moc wyciągu to najważniejsze. Ale wiesz co, moja koleżanka robi sobie meble i projektantka poleciła jej taki okap jak dla mnie niespotykany, taki pod skosem. Nawet fajnie on wygląda tylko nie weim czy jest sens tak wydziwiać bo czy on nie będzie tylko dekoracją?
Mam tutaj na myśli np FOLIRO 90 LATEO.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2010, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki pod skosem może fajnie wyglądać, ale pytanie jak z funkcjonalnością. Mi się podobają najbardziej kominowe czarne i srebrne, myślę zresztą że biały byłby niepraktyczny, bo widać na nim każdy brud. Tutaj jest bardzo duży wybór, a ceny naprawdę zachęcają.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2012, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo proszę o poradę! Chciałabym kupić okap kuchenny do 300zł. Ważne żeby był cichy i w jakimś kolorze zbliżonym do srebrnego/inox. Podszafkowy lub teleskopowy.Może ktoś pomóc??

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2013, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprzęt cichy i wydajny to podstawa. Też uważam, że okapy Globalo pod tym względem się sprawdzają, a do tego znajdzie się sprzęt w przedziale cenowym wspomnianym w jednej z wypowiedzi powyżej.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2013, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też patrzyłabym na wydajność oraz na to czy jest cichy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >