Odbarwienia na blachodachówce

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

30 października 2019, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak ale cena też jest niezła. Ja jednak pozostaję przy tym, abyście zwrócili uwagę na świetne promocje od Braas, ponieważ do końca listopada 2019 trwa właśnie House of Braas na której znajdziecie blachodachówki panelowe, dachówki betonowe oraz ceramiczne i w tym nowość czyli Classic Star 2019.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2020, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja rozważyłbym na twoim miejscu wybór dachówki może wersja płaska betonowa i tutaj taką ciekawą propozycją jest Teviva, która produkowana jest w technologii trójwarstwowej. Tym bardziej, że teraz dostępna jest w szerszej palecie kolorów ciemnoszarym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2020, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie zdecydowanie wygrywa dachówka, jeżeli szukasz potrzebnych akcesoriów, dachówki oraz dekarzy którzy wykonają Ci to naprawdę porządnie to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, gdzie znajdziesz dosłownie wszystko. A do tego możesz liczyć na otrzymanie dodatkowej gwarancji systemowej na okres 15 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2020, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Podjęliście już może ostateczną decyzję w zakresie wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów dachowych? Chętnie bym się dowiedział, również jeżeli jest to Braas to jakie są Wasze spostrzeżenia i czy ktoś może również korzystał z ich blachodachówek panelowych, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >