Odmulacz do akwarium - czy konieczny?

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

26 maja 2022, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem kilka dni temu z kumplem dyskusjo-sprzeczkę na temat tego, czy odmulacze do akwarium są konieczne czy nie. Ja twierdzę, że nie. Mam (aktualnie) akwarium 120l i różną obsadę, w tym kiryski i glonojady i jakoś nie widzę potrzeby zakupu takiego odmulacza. On twierdzi, że w każdym akwa powinien być.
A Wy - co na ten temat sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2022, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, dobrze raz na kilka tygodniu, przy podmianie wody w akwarium (wiadomo, nie całej tylko części - mam nadzieję, że to robisz) użyć takiego odmulacza. Zasysasz wodę wraz z tym całym syfem z dna i dzięki temu - woda jest czystsza. Kiryski czy glonojady tego nie oczyszczą tak jak odmulacz. A koszt - ja dałem około 30 złotych za mój.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2022, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko nie kupuj takiego odmulacza, co go się podłącza do kranu i może zasysać wodę z akwarium, a potem wlewać z kranu czystą! Nigdy się nie daje nie odstanej wody do akwarium, chyba, że zakładasz nowe i nie masz w nim jeszcze żadnej obsady. Więc taki odmulacz to tylko strata kasy - lepiej kupić zwykły, kilka krotnie taniej niż ten.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2022, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny temat, dzięki za rady na przyszłosć

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2022, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

I think like in any other game, it's just the feeling of getting a reward that makes people addicted to games. In real life, there aren't that many opportunities to be rewarded. In games, it's basically the thing you are playing for. Everyone wants to stand last in red ball and I must say it's very rewarding when you're the one last standing. Though what most people don't know is that the majority of the people they play with are just bots.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2023, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dużą i rozbudowaną ofertę rybek morskich i koralowcy posiada sklep https://coralland.pl/kategoria-produktowa/zwi erzeta/koralowce-lps/euphyllia. Rybki morskie jakie oferują pochodzą z wielu różnych zakątków świata i zachwycają swoim nietypowym wyglądem. W tym miejscu masz pewność że kupujesz zdrowe rybki które po przybyciu przechodzą kwarantannę. Szczerze polecam to miejsce i jestem pewna że znajdziecie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2023, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Cool, I've been looking for this one for a long time
_________________
आईपीएल 2023 नीलामी खिलाड़ियों की सूची सभी टीम केकेआर

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2023, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze się sprawdza ręczny odmulacz, wystarczy klika razy nacisnąć pompkę, aby wyciągnąć z podłoża nagromadzony syf. Według mnie jest on też bezpieczniejszy dla mieszkańców akwarium.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2023, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

monuments related to deep

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2023, 06:19

Zgadzam sie: good 0 bad

cowhide leather bomber jacket Cowhide leather bomber jackets typically feature a zippered front, ribbed cuffs and waistband, and a standing collar. They may also have pockets and other decorative details. The jacket's classic design makes it a versatile choice for both casual and dressy occasions.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 182 Grupa: Nasze zwier... Jako miłośnik psów uważam, że szkolenie psa poznań powinno być priorytetem dla wszystkich właścicieli psów. Nie tylko pomaga w zapobieganiu problemom behawioral...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 111 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 92 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 30 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Jamniczek Liczba postów: 21 Grupa: Nasze zwier... Jamniczki są słodkie, ale chyba z tego, co wiem, to są narażone na różne choroby. I przez całe życie robią planka :P

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >