Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

6 lipca 2009, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Konkretnie to bekafor prestige. To jest system paneli z drutów stalowych ocynkowanych zabiezpieczony przed rdza zielonym proszkiem poliestrowym. Jesli ze slupkami do kompletu to podobnie sa zabezpieczone. Z takim sie juz nic nie robi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2009, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bestya napisał: Konkretnie to bekafor prestige. To jest system paneli z drutów stalowych ocynkowanych zabiezpieczony przed rdza zielonym proszkiem poliestrowym. Jesli ze slupkami do kompletu to podobnie sa zabezpieczone. Z takim sie juz nic nie robi.

To juz wiem skad ta roznica-cieszyl sie z "okazji" w markecie. Nie zebym zle zyczyl sasiadowi, ale ciekawe w takim razie kiedy zacznie je malowac na brazowo zeby rdze zamaskowac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2009, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój sąsiad z tego co wiem ma Betafence, ale ja nie wiem czy u mnie też się to sprawdzi. Czy jest ktoś kto ma tego typu siatkę i jest zadowolony? Jakie są zalety takiego ogrodzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2009, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam siatkę tej firmy. Musze powiedzieć, że nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu. W sumie to zalet ma sporo. Jest ocynkowana i posypana proszkiem pcv dzięki czemu jest trwała. Nie muszę się martwić czy coś rdzewieje. Poza tym łatwa w montażu. A tak na prawdę to żona chciała tą siatkę bo jej się podobała ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2009, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja szukam nie tylko ogrodzenia, ale i bramy czy to się kupuje w twej samej firmie, czy można później zmienić zwykłą bramę na taką z automatyka?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2009, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

wiem, że betafence produkuje i ogrodzenia i bramy. sprawdź to sobie na ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2010, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Betafence ma duży wybór zarówno siatek jak i bram. ponadto ich ogrodzenia są bardzo dobrej jakości. bez problemu wytrzymają duuużo lat właściwie bez większych usterek

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Do paneli z Betafence można też dokupić u nich bramy. Praktycznie każdy zestaw paneli ma do zaoferowania bramę. do tego napęd Faac i super zestaw gotowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2010, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z napędów to podobno teraz najlepiej jest kupować nowoczesne. Np faaca z patentem. Zwiększa on wydajność pracy i sprawia, że napędy są mniej awaryjne. Warto się rozejrzeć za czymś porządniejszym.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2012, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli obawiasz się kradzieży siatki (bo takie sytuacje zdarzały się w okolicy), rzeczywiście lepiej wybrać panele. Ich druty (zwykle 4 lub 5 mm średnicy) bardzo trudno przeciąć kleszczami. Gdy zamówisz cały system u jednego producenta, wtedy słupy i akcesoria są tak opracowane, by nie można ich było rozmontować. Dodatkowo ogrodzenie panelowe jest dużo sztywniejsze niż siatka (stanowi trudniejszą przeszkodę do pokonania). A jeśli wybierzesz panele cynkowane i powlekane (PVC lub poliestrem), nie będziesz musiał ich konserwować (malować, czyścić) przynajmniej przez 10 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >