Ogrzewanie podłogowe w Twoim domu

« Powrót do artykułu: Ogrzewanie podłogowe w Twoim domu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

28 lutego 2017, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacja grzewcza Viessmanna pod podłogą sprawia że oprócz ciepłej podłogi ogrzewa się również całe mieszkanie. Jest sporo roboty z montowaniem, ale zrobili to za mnie fachowcy z firmy 3e-heating i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2017, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie podłogowe to bardzo fajna sprawa. Mam taką instalację w łazience. Sprawowała się genialnie do czasu. Teraz coś szaleje mi ciśnienie i nie wiem jak to rozwiązać. Zastanawiam się nad wymianą przetwornika ciśnienia czy jak to tam się nazywa. Znalazłem takie modele http://peltron.pl/kategorie_produktow/przetwo rniki-cisnienia/. Nie wiem jednak, czy to na pewno to jest przyczyną. :(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2018, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro planujecie wykonać instalację grzewczą w swoim domu to mogę wam polecić stronę www.mojeinstalacje.com Znajdziecie tam szeroki wybór produktów niezbędnych przy budowie instalacji. Mają szeroką ofertę i dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2022, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie zdecydowanie warto postawić na ogrzewanie podłogowe, które jest coraz częściej wybierane w przypadku nowych domów. Jednak liczy się to, aby wykonać w odpowiedni sposób projekt ogrzewania podłogowe i tutaj pomóc może https://remont.biz.pl/ogrzewanie/projekt-ogrz ewania-podlogowego/ ponieważ są w stanie się tym zająć i jednocześnie wystarczy że przy zakupie wszystkich materiałów z projektu u nich kwota wydana na projekt zostanie odjęta od zakupionych materiałów

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >