Okna, drzwi, bramy garażowe + montaż

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

2 września 2015, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

chciałam wszystkim polecić firmę, z której usług ostatnio skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Poszukiwałam okien i drzwi do swojego domu wraz z montażem i niestety wszędzie oferty znacznie przekraczały mój budżet, aż w końcu trafiłam na stronę cieploknagrodzisk.pl, duży wybór, dobre ceny i fachowy montaż w jednym miejscu. Jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stwierdziłem, że sam je zamontuję i jakoś mi się udało. Wykorzystałem akcesoria ze strony sorbud.pl i mi się udało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoje drzwi i oknna kupowalem tutaj www.artmar-lublin.pl naprawde warto,m w jednym miejscu zawsze bardziej się oplaca

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2015, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakby ktoś potrzebował dobrych doradców na Podkarpaciu to polecam http://karmar.rzeszow.pl. Firma z elastycznym podejściem do klienta. Długo wybrzydzałem, ale dali radę:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2015, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Wojtek87 napisał: Ja stwierdziłem, że sam je zamontuję i jakoś mi się
udało. Wykorzystałem akcesoria ze strony sorbud.pl i mi się udało.

To jesteś jednym z nielicznych osób którym się udało samemu zamontować drzwi. Korzystałeś z "ciepłego montażu", czy normalnie? Jakie zabezpieczenia dałeś, jakieś poszerzenia? Ościeżnica standardowa, czy typu Termo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2015, 01:12

Zgadzam sie: good 0 bad

tez korzystałem z takich usług, ale od firmy www.oknabrusy.pl niesamowita pomoc, wybor sprzętu, nic tylko polecac!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie te rzeczy załatwisz w jednym miejscu www.artmar-lublin.pl bardzo bardzo polecam te firme, profesjonaliści!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zerknąć również na www.KlamkiOutlet.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór klamek drzwiowych w niższej cenie,a fachowa obsługa zawsze służy swoją radą i pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2015, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

My braliśmy okna Rehau z www.okna-koncept.pl, a drzwi zewnętrzne od takiej mniejszej lokalnej firmy bo zależało nam na konkretnym, unikalnym wzorze.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2015, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

U moich rodziców teraz zamontowano okna pcw drutex iglo energy. Okna są bardzo nowoczesne, eleganckie, dodatkowo mają fajne parametry. Na pewno będą służyć przez wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >