Ostry ból brzucha

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

2 czerwca 2017, 06:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Cierpicie często z powodu poważnego bólu brzucha? Ja czytałem ostatnio bardzo ciekawą ulotkę poświęconą takiemu tematowi tutaj http://www.no-spa.pl/przyczyny-objawy/objawy- ostrego-brzucha , i przyznam, że wiele informacji bardzo mi się przydało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2018, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ostry ból brzucha należy uważać, szczególnie gdy pojawia się również biegunka. Po kilku dniach cierpienia udałam się do lekarza. Zdiagnozował on zapalenie jelita. Dostałam od niego wtedy antybiotyk i Lactoral https://www.lactoral.pl/lactoral-ibd/o-produk cie/, który przywrócił prawidłowe funkcjonowanie naturalnej bariery jelitowej. Niestety strasznie się męczyłam dopóki leki nie zaczęły działać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2018, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu miałem problemy z żołądkiem, które jak się okazało powodowała laktoza :/ Niestety produkty bezlaktozowe dawały te same dolegliwości, więc musiałem całkiem zrezygnować z mleka.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2018, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto doradzić się w tej sprawie jakiegoś fachowca? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobra opcja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2018, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

z takim bólem to do lekarza!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2018, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością przyda mi się to :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2019, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie ból brzucha dopadł z powodu jelitówki, syn przyniósł do domu i wszystkich domowników rozłożyło, na szczesci juz kilka razy to przechodziliśmy i wiem co robić w takich sytuacjach, dużo wody w małych porcjach, można wziąć węgiel chociaż ja wolę samymi probiotykami działać, flostrum biorę i na drugi dzień zazwyczaj czuję się o wiele lepiej

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2019, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu nie ma co pisać na forum, tylko do lekarza trzeba iść. Przyczyn może być wiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2019, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast radzić się na forum, lepiej idź do lekarza, bo przyczyn może być bardzo wiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2020, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A może to jakieś problemy z jelitami? Są przecież różne choroby, które mogą wywoływać takie objawy. Jeśli chcesz, to np. o chorobie leśniewskiego crohna przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/ Zawsze znajdziesz tam profesjonalne informacje, które pomogą Ci mniej więcej zdiagnozować Twoje problemy, ale pamiętaj, że nie zastąpi to wizyty u lekarza. To jest konieczność!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Baterie kuchenne Liczba postów: 22 Grupa: Trudne tema... Jaki sklep z wyposażeniem do kuchni możecie mi polecić? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 414 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o swoje zdrowie? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 576 Grupa: Trudne tema... Jakie macie zdanie na temat samochodów elektrycznych? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • nauka Liczba postów: 85 Grupa: Trudne tema... Osobiście mogę powiedzieć że nauka języka angielskiego jest dużo łatwiejsza jeśli otrzymujemy pomoc dostosowaną do naszych wymagań i obecnych umiejętności. Jedn...
  • Pożyczki pozabankowe - co radzicie ? Liczba postów: 116 Grupa: Trudne tema... Zgadzam się z Tobą. Opcji pożyczkowych jest wiele, ale różnice w ofertach mogą być spore. Warto szukać pożyczek np. tu https://gotowkowe-pozyczki.pl/. Mają atra...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >