Piece wolnostojace, kozy

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 stycznia 2011, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo osób ostatnio decyduje się na zakup kominka. Mi jednak spodobały się piece wolnostojące tzw. kozy. Czy ktoś z was korzysta z takiego rozwiązania? Jakie są wady takiego urządzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2011, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zalezy od etgo czego oczekujesz od pieca wolnostojącego,jeżlei zależy Ci tylko i wyłacznie na ogrzaniu powierzchni domu,to jak najbardziej się sprawdzi. Natomiast jeżeli w grę wchodzi dodatkowo wygląd i luksus to zdecyodwanie lepszy będzie kominek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2011, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Kozy, piece kominkowe mają dużą zalet szybko oddają ciepło a przewaga nad kominkiem to mobilność piec kominkowy możemy przenieść w inne miejsce, jak będziemy się przeprowadzać to możemy zabrać go z sobą na nowy dom.

Polecam piece INVICTA www.pieceinvicta.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2011, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, a co powiecie o takich piecach? bo sam nie wiem co mam wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2011, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

gdyby to nie była reklama bym powiedział, że wyglądają na dość solidne... no ale :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2011, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

heheh dokładnie, aż się roi od tych reklam... no ale... walka z wiatrakami, ja się dziwie jak znajomi wytrzymują z tymi natrętami, bo jak oni są tacy w życiu prywatnym jak na tym i innych forach to głowa mała... wracając do tematu postu kozy są bardziej praktyczne ale za to mniej eleganckie

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2011, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

invicta są fajne- kupiłem piec Mandor ale nie mogę dokupić rączki bo się zepsuła = dostawa do 4 miesięcy więc dla mnie to gó...o nie firma

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2012, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
1.Mam problem. Kupilem piec koze k7 opisane jest ze polaczonie ma byc rury fi 130 kupilem rury i wchodzi z luzem jak uszczelnic rure z wyjsciem z pieca.
2. piec ma stac w kacie pomieszczenia komin jest na srodku okolo 1,5m w bok.
3. chcialbym polaczyc to nastepujaco rura w pionie okolo 1,5m, kolano rura w poziomie okolo 1,5m i kolano z kawalkiem rury w komin murowany.
moze mi ktos doradzic czy to jest poprawne i ewentualnie cos podpowiedziec?? A i jeszcze czym uszczelnic wejscie rury do komina.
Sciana jest zbudowana w taki sposob ze mam plyta GK na siacie okolo 2 cm przery i sciana beton i w niej wejscie do komina czy przy przejsciu przez plyte gk powinienen czyms tam zaizolowac zeby z plyta sie nic nie stalo?? prosze o odp.pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2012, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem takie rozwiązanie i nie było problemów. Nie występowały żadne dodatkowe mocowania do ściany. Połączenia rur za pomocą uszczelniacza kominkowego (silikon do 1300"C). Co do przejścia przez płytę G-K, to nie może się ona stykać bezpośrednio z rurą spalinową. Tam była zastosowana jakaś tuleja ochronna ale nie powiem dokładnie co to takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2013, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

mi też bardzo podobają się kozy, np taka http://www.wkladykominkowe.net.pl/zeliwny-ozdobny-piec-korna k-20.html to klasa sama w sobie: nadaje charakter wnętrzu, dekoruje no i grzeje, a ja jestem strasznym zmarzluchem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >