Pięknę chińskie wzory i litery na ściana

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 listopada 2006, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałam ostatnio przepiekne "dodatki". W domu wiele elementów z namalowanymi czarnym kolorem znakami. Niesamowity efekt :) I to nie tylko na ścianach, ale i meblach, dodatkach materialowych. Cudo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2007, 02:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam kurcze ja poszukuje matryc z literkami japońskimi gdyz chciałbym urzadzic pokój w stylu japonskim :)
Moze znasz jakies mozliwosci 'nakładanie' takowych na scianę -za wyjatkiem recznie-nie jestem dobry w malowaniu

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2007, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No jasne, że mam-- sprawdzoną metode...ale rzeczywiscie potrzebny jakis szablon, albo matryca. Najlepiej znalezc kogos zdolnego, kto narysuje owe znaki, pozniej to ladnie wyciac... i juz tylko przykladac do powierzchni, "paćkajac" gąbką zamoczona w farbie. Tylko zasada jedna- farba nie moze z niej kapac, lepiej nalozyc jedna warstwe, pozniej druga. pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2007, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wielkie dzieki-pozostaje mi poszukać jakiejść zdolnej osoby :)


Pozdrrr..

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2007, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich własnie ma ktos caly alfabet chinskich znaków

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2007, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Juniorze :)
poszukaj tutaj- świetna stronka :) Polecam zdecydowanie. Może nawet sam sie nauczysz pisac :)

http://www.gavagai.pl/chiny/glify.php

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2007, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ooooo świetny pomysł :!: a może hieroglify?gdzie ich poszukać?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2007, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Miśka napisał: Ja widziałam ostatnio przepiekne "dodatki". W domu wiele elementów z namalowanymi czarnym kolorem znakami. Niesamowity efekt :) I to nie tylko na ścianach, ale i meblach, dodatkach materialowych. Cudo :) :oops: :oops: :roll: :P

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2007, 01:51

Zgadzam sie: good 0 bad

wybaczcie dysortografie, jestem tu pierwszy raz i moze cos dorzuce ze swojego ogrodka. wyobrazcie sobie szkice leonardo da vinci na scianie salonu,jadalni, sypialni , ja uzylem zwyklego rzutnika do slaidow. analogowy aparat + film slaid, wywolujemy i wieczorem rzucamy na sciane olowek w reke i pare godzin pozniej EFEKT nastepnego dnia maly pedzelek i do roboty.efekty nie mieszcza sie w standardach

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2007, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: ja uzylem zwyklego rzutnika do slaidow. analogowy aparat + film slaid, wywolujemy i wieczorem rzucamy na sciane olowek w reke i pare godzin pozniej EFEKT

A nie wystąpła niedogodność przesłaniania własnym ciałem światła z rzutnika??

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >