Pilnie szukam mebli kuchennych

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 lipca 2012, 04:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, na meblach nie zauważyłam żadnych otarć czy odprysków – trzymają się świetnie, w zasadzie wyglądają na nowe, a nie na kilkumiesięczne. Blaty mam granitowe, także bardzo trwałe – wiele razy przez przypadek przejechałam przez nie tasakiem i nie ma znaku po tym. Tak samo łatwo się je czyści – z braku laku nawet odrobinę płynu do naczyń.
Moje meble to projekt na zamówienie – szukałam czegoś naprawdę nietypowego – czegoś, co byłoby tylko moje. ;) Współpracę z projektantami wspominam bardzo miło – najpierw opowiedziałam im, jak widzę tą kuchnię i jak chciałabym, żeby wyglądała, a później oni przedstawili mi projekt, w którym oczywiście mogłam zmieniać do woli – zmieniłam tylko parę szczegółów, reszta była rozplanowana tak, jak chciałam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2012, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Majus34 a z czego dokładnie masz meble? Przymierzam się do zmiany mebli w kuchni, mała przebudowa której celem jest wykorzystanie niedużej powierzchni w kuchni. Zastanawiałem się czy nie wyburzyć ścianki. Robię kosztorys, czy bardziej opłaca się samemu "bawić" czy zlecić to firmie. Zależy mi na jakości, ikea i inne słabe mebelki odpadają. Jakieś podpowiedzi by nie zostać nabitym w butelkę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2012, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No na rynku jest masa "firm", które zrobią ci tylko fuszerkę, a nie porządne meble, trzeba uważać. Kieruj się opiniami na temat firmy - znajdź jakąś, która ci odpowiada i ją googluj. :) Jak jesteś ze Śląska, to może zastanów się nad meblami tej firmy, której ja mam - Torusa, bo są porządne i na pewno z Ikeą czy czymś podobnym nic wspólnego nie mają - to naprawdę baardzo wysokiej klasy meble. Sama czegoś takiego długo szukałam, więc wiem, a też miałam niemały problem. :)
Fornty mam z forniru palisander, na wysoki połysk. Blat mam granitowy - całość prezentuje się b. ładnie. Meble są jasne - to znaczy są brązowe, ale blat mają jasny, także nie prezentują się ciemno.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2012, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakość pociąga też wyższą cenę. Jeśli zdecydowałbyś się na indywidualną współpracę ze stolarzem, bądź osobą, która składa meble to sprawdź ofertę elementów (blaty, fronty, akcesoria, oświetlenie) w Hurtowniach Komandor. Oferujemy też proste usługi stolarskie. W ten sposób możesz obniżyć cenę nie tracąc na jakości. Zwracaj uwagę kto jest producentem płyt, blatów itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2012, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wstaw zdjęcia tych szaf oraz mebli,tak aby każdy mógł zobaczyć o co chodzi. Oczywiście w głównej mierze zwraca się uwagę na jakość wykonania,cenę oraz producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2012, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też poproszę zdjęcie tych mebelków.No wiem, że jest wiele firm, które wciskają po prostu kit. Jeszcze teraz w okresie wakacyjno-remontowym, na klatce co drugi dzień znajduję ulotki. Ale w zeszłym roku widziałem jacy to fachowcy jak sąsiadka wymieniała meble w kuchni.
Pomysł mam taki, zresztą już chyba wspominałem, że szukam człowieka z którym wspólnie zbuduję całą kuchenną zabudowę. Część materiałów kupię, jak mi tu podpowiedziano w hurtowni komandor, a część będę szukał w marketach typu castorama czy leroy. Zobaczymy. Faza - papier.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2012, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałam swoje meble do kuchni w sklepie twojemeble.pl Niedawno robiłam remont kuchni, wymieniałam wszystko - od mebli po płytki.
Sama sobie wybrałam zestaw, który mi pasował. Zamówiłam fachowców i mi wszystko ładnie zrobili.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2012, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt, niby wybór duży, a ale jak przyjdzie co do czego ciężko znaleźć dobrej jakości meble. Czasem lepiej jest dołożyć i mieć coś porządnego. A co do tego, gdzie można takowe znaleźć to moim zdaniem warto zaglądać na stronę kelman.pl. Tam jest spory wybór, jakość bardzo dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2013, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto dobierać poszczególne elementy przy pomocy programu, tj. konfiguratora. Zobaczcie - http://www.centrum.meble.pl/kk Wybierasz ilość półek, masz do wyboru 120 dekorów. Można w sensowny sposób coś zaplanować do swojego pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2014, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

zerknij na stronę iform.com.pl zamawiałem przez nią meble do kuchni na wymiar ponieważ mam dosyć niską i małą kuchnię musiałem kupić meble "szyte na miarę" zamówienie realizują bardzo szybko

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >