Płoty ogrodowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

6 sierpnia 2015, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W Pozbruku wybór ogrodzeń jest na prawdę ogromny, aż sam się zdziwiłem, ze w tak dużym stopniu zajęli się równie z nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2015, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My z męzem zamawialiśmy takie ogrodzenie kute artystycznie - odpowiednio zabezpieczone przed korozją i pomalowane proszkowo, zeby wyglądało pięknie przez cały czas - a do tego mamy takie murowane słupki obłozone piaskowcem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2015, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację Porek, ja też się zdziwiłem jak zobaczyłem ilość i różnorodność ogrodzeń oferowanych przez pozbruk.
nadzieja, myślę że piaskowiec to dobry pomysł

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas jest ogrodzenie metalowe od http://www.ogrodzeniametalowe.pl/ o fajnym nowoczesnym wzornictwie, więc ładnie się komponuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja bardziej bym szedł w kierunku połączenia ładnego kamienia takiego jak oferuje pozbruk i kowalstwa artystycznego, bo wtedy nasze ogrodzenie jest niepowtarzalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nadzieja takie rozwiązanie brzmi interesująco, czy mogłabyś pokazać jak to połączenie wygląda?? No tak, takie połączenie jak wspomniała nadzieja. Można też wstawić przęsła drewniane albo metalowe(takie bardziej minimalistyczne) Jakiś konkretny model wpadł Ci w oko, bo mi się strasznie podoba milano.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podoba właśnie takie, które propunuje Pozbruk, a mianowicie słupek M tylko, żeby przęsła poziome były troszkę gęsciej ułożone. Ale co do słupków to nic bym nie zmienił :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2015, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Gęściej? Czyli bardzo zależy Ci na prywatności. To już równie dobrze możesz od nich poszukac jakiegoś muru.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie jednak wolałem postawić ogrodzenie stalowe, które poddałem wcześniej cynkowaniu w firmie http://www.galess.com.pl/ i na długi czas zabezpieczyłem przed działaniem rdzy. Samo ogrodzenie fajnie się prezentuje i jest trwałe

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem ogrodzen pcv, http://ogrodzenia-pcv.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >