Płoty ogrodowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

20 sierpnia 2015, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, a może powiesz dlaczego jesteś zwolennikiem takich ogrodzeń??? Jakieś zalety i wady albo chociaż jakieś zdjęcie? Tak samo mogę powiedzieć, że ja jestem zwolennikiem murów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2015, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Rynny PCV jak najbardziej, ale ogrodzenie wygląda kiczowato, więc albo stalowe, albo z kamienia takie jak milano.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2015, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się w ogóle zastanawiam nad trwałością takiego ogrodzenia pcv. Bo wygląd, jak to wygląd, ale ogrodzenie to chyba ma zapewniać bezpieczeństwo, a dopiero na drugim miejscu jest wygląd. Też bardziej skłaniam się ku ogrodzeniom kamiennym, milano, a w jakim kolorze według Ciebie najładniejszy jeśli można wiedzieć? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2015, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Również nie podobaja mi sie takie ogrodzenia z PVC. MariuszLab może i tak, ale jednak u większości estetyka to najważniejsza cecha. Dlatego takie ogordzenie ani nie jest bezpieczne ani ładne. Mury samonośne to klasa sama w sobie. Patrząc na propozycje aranżacji jakie podaje Pozbruk to sam chciałbym mieć chcociaż jeden z nich :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2015, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, ale na zdjęciach reklamowych to zawsze ładnie wygląda, chętnie bym zobaczył któreś z ogrodzeń od pozbruku na własne oczy i wtedy porównał z tym co widziałem na zdjęciu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2015, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczyć na żywo było by dobrze, ale to też zależy od wykonania i od pomysłu inwestora.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2015, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym jednak robił tak jak proponuje Pozbruk, bo sam bałbym sie zepsuć, a tam wygląda to świetnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2015, 23:41

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, w końcu producent powinien wiedzieć co jest najlepsze do jego produktu :) Ostatnio widziałem parę filmów pozbruku właśnie dotyczących kostki, układania i różnych takich. muszę przyznać, że są całkiem pomocne dla kogoś kto nie bardzo jest w temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2015, 00:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najlepszym filmem Pozbruku był ten z płytami na taras, gdzie pokazywali różne techniki ich układania, bo nie wiedziałem, że jest tyle możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, producent powinien zapewniać jak najdłuższy żywot swojego produktu, chociażby przez dodatkowe impregnowanie/zabezpieczanie. widziałem, że w pozbruku mają coś takiego, może nie stosuję się tego jak dezodorant, ale też daje radę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >