Płytki zamiast paneli

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

16 lipca 2012, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.

Przymierzam się do remontu mieszkania i wymiany paneli na płytki. W oko wpadły mi płytki imitujące drewno:

http://e-lazienki.net.pl/plytki-drewnopodobne -novabell-gresowa-eco-dream-quercia-15x90

Co o tym sądzicie? Warto dokonać takiej zmiany? Poza tym z tego co się orientowałem płytki te nie mają takiej ślizgiej powierzchni jak panele, a to ważne ze względu na mojego psiaka który strasznie się ślizga na panelach.

Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Tomwasz dnia: 16 lipca 2012, 14:39
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2012, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że to dobra opcja. Wyłożenie całości płytkami będzie praktyczne,szczególnie jeżeli w domu są zwierzęta. Daj znać na które ostatecznie sie zdecydowałeś.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Niewątpliwą zaletą płytek jest ich wytrzymałość oraz trwałość. Panele nawet te najlepsze z czasem się wycierają. Płytki są już na długie lata i lepiej dba się o nie. Przykłady: http://megastore.pl/5862,5864,5865,Plytki_Plytki-podlogowe.h tml?&del[prod]=My%20Way

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2012, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, ja też jeśli miałbym coś polecać to zdecydowanie płytki. Może są bardziej zimne,ale za to praktyczne oraz nie trzeba ich pielęgnować w jakiś specjalny sposób,o czym mowa powyżej. Myślę,że to dobre rozwiązanie,zarówno do kuchni jak i łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2013, 01:07

Zgadzam sie: good 0 bad

płytki sklep - tutaj można na pewno kupić fajne płytki drewnopodobne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2013, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne i ciekawe aranżacje jak i artykuły wyposażenia do swoje łazienki,znajdziecie u nas www.Massi.pl warto zajrzeć i przekonać się samemu. Co do płytek,to oczywiście racja,są trwalsze i ładnie się prezentują,do łazienki idealna opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2013, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamiast płytek chcę podłogę merbau w całym mieszkaniu. Tą mam upatrzoną
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/podlogi,podlog i_lite___drewno_egzotyczne/indeks/deska_podlogowa_drewniana_ merbau_lakierowana_globalwood_1_lamelowa_15x70x300_900,53294 8/[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo dobra opcja w przypadku kiedy chcesz podłoge z egzotycznego drewna,pięknie się prezentuje i idealnie sprawdzi także w łazience,jednak ma jeden minus: jest bardzo droga i to również należy wziąć pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2013, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie cena, ale wygląda super i to inwestycja na długi czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2013, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na coś trzeba wydać pieniądze, mi egzotyczne drewno też się podoba w łazience, chociaż decydowałbym się tylko na jego dodatek, natomiast reszta to jednak kafelki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >