Poddasze

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

22 października 2010, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak można zagospodarować poddasze. W sumie w domu mam już wszystkie niezbędne pomieszczenia ale poddasze stoi takie puste i stwierdziłam że trzeba będzie w końcu coś z nim zrobić. Może macie jakieś oryginalne pomysły?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2010, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj pomysłów jest naprawdę wiele, możesz sobie zrobić kącik tylko dla siebie, własną bibliotekę, salon dla znajomych ze stołem do bilarda i np. konsolą do gier tak żeby się zrelaksować z przyjaciółmi po ciężkim tygodniu pracy, może pokój dla dziecka, mnie osobiście zawsze fascynował własny pokój na poddaszu. Wszystko zależy od twoich upodobań i stylu życia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2010, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Może poddasze nie jest najlepszym pomysłem na urządzenie tam biblioteki,ale mozesz zrobic tam pokoik tylko dla siebie i urządzic wg własnego gustu,tak jak tylko Tobie się podoba:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2010, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy sposób na urządzenie biblioteki na poddaszu. Mój wujek w sowim domu niedawno przerobił całe poddasze na pomieszczenie do zabawy i relaksu. Wstawił tam stół pingpongowy. Szafeczek z książkami stolik sofę i dwa niesamowicie wygodne fotele :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2014, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy aranżacji poddasza bardzo ważną rolę odgrywa oświetlenie. Skosy i strome sufity to miejsca, na których trudniej zamontować klasyczną wiszącą lampę, dlatego sprawdzą się tam oświetlenia punktowe. Jako główne oświetlenie poddasza dobrze sprawdzają się taśmy Led lub reflektory, które łatwo się je reguluje i zmienia kierunek padania światła. Można je więc przykręcić do skośnych powierzchni i do elementów konstrukcyjnych dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2014, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My przeznaczymy je na (sa dwa pokoje ) salon z biblioteczką i gabinet - w sumie takich pokoi nie ma , a zawsze się przydadzą. Teraz jesteśmy w trakcie docieplania oraz kupowania okien i chyba zdecydujemy się na te z firmy http://fincostal.com.pl/okna-aura/ nie są bardzo drogie a wyglądają na bardzo dobre jakościowo

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nie wiedziałam jak urządzić poddasze, nie wiedziałam jakie koszty będą z tym związane ale dzięki tej stronie: http://kb.pl/teksty/2013/10/06/aranzacje-podd asza-najlepsze-pomysly-i-rozwiazania/ znalazłam pomysł a do tego wyliczyłam po przez kalkulator ile będzie mnie to kosztować. Ułatwiło mi to sprawę i to bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że fajnie na poddasze sprawdzą się meble na wymiar,również ścięte które można spokojnie ustawić tam gdzie jest miejsce zaraz pod ściętym dachem,plus klimatyczne oświetlenie ledowe i okno przez które widać całe niebo z gwiazdami. Kilka przykładowych aranżacji masz chociażby na tutejszym forum.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2014, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze uważałem, ze fajne oświetlenie takiego poddasza to dobra sprawa. Robi klimat i w ogole, warto się z tym pobawic. Oni maja dobre świecidełka jeżeli już mialbym polecac http://www.pce.pl/ Mam nadzieje, ze pomogłem chociaż troszke

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie tak, dobrze urządzone poddasze na pewno ma swój klimat. U nas woleliśmy skorzystać w tym zakresie z pomocy specjalistów, kóży świadczyli u nas usługi remontowe. Jest taka firma, która prowadzi adaptacje poddaszy w warszawie - http://domimeble.com.pl/ i myślę, że sprawnie sobie radzą w tym temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >