Poddasze użytkowe - jakie pokrycie będzie najlepszym wyborem

« Powrót do artykułu: Poddasze użytkowe - jakie pokrycie... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

30 kwietnia 2019, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie najlepszym pokryciem dachowym przy użytkowym poddaszu jest dachówka ceramiczna. To ciężkie pokrycie, ma dobrą izolacyjność akustyczną, wolno się nagrzewa i gwarantuje najlepszą wentylację samego pokrycia. Osobiście polecam duże dachówki ceramiczne w typie Koramic Alegra 9. Są najlżejsze w tej grupie, a więc i najłatwiej jest je układać i wychodzą najkorzystniej za m2.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2019, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No lepszego niż ceramika jako materiał na dach to nie ma. To fakt. Szczególnie teraz, gdy mamy takie silne wiatry to warto jednak wybierać cięższe pokrycie, a nie leciutka blachę. Co prawda u nas na dachu jest inna dachówka, Titania od Creatona. Fajna, klasyczna. A do tego teraz jest konkurs (https://titania.com.pl/) i można wygrać niezłe wakacje dla całej rodziny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2019, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mam twardy orzech do zgryzienia z poddaszem. Dużo info czysto praktycznych znalazlem jak na razie na stronie poddasze użytkowe. Fajnie prowadzona stronka, dużo przystępnie napisanych porad, można się sporo dowiedzieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2019, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dachówkę ceramiczną Roben z Klinkierbud i jestem zadowolony. Dach trochę kasy ogólnie kosztował, ale to najważniejszy element domu

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >