Podłogi drewniane - parkiet, deski...

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

25 kwietnia 2011, 00:28

Zgadzam sie: good 0 bad

hmmm fluggera znam i wiem ze to solidna firma, ale nawet nie wiedzialem ze maja oleje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2011, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

też słyszałem o fluggerze, ale nie zadużo, bo się chyba nie reklamują za bardo...no ja się przejdę i zobaczę w najbliższym czasie, może w sklepie mi wytłumaczą..także jak pogoda pozwoli o nieługo się za to wezmę i dam znac, jak to wszystko wyszło

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2011, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Budowlaniec24 napisał:
Panele najlepsze. Mam panele i jestem bardzo zadowolony. Nie trzeba cyklinować i lakierować.Ułożenie paneli w pokoju zajmuje może 2 godziny i spokój na długie lata.


To ja wole deski warstwowe lub lite, też ułoży się je migiem, ale przynajmniej jest to drewno nie laminat. Wybrałbym coś np z: http://www.barlinek.com.pl/Produkty/deska-barlinecka

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2011, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem jedyna przewaga paneli nad drewnem to cena. drewno nadaje pomieszczeniu niepowatarzalnego klimatu, ktorego panele raczej nie odtworza. poza tym chodzenie boso po takich olejowanych deskach to czysta przyjemnosc

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2011, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

no i jak Vincent_Vega, ruszyliscie juz z tym tarasem? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2011, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o oleje do parkietu to moim zdaniem najlepszy olej to Pallman Soybase Plus. Osobiście sprawdziłem na dębie i wygląda rewelacyjnie i jest trwały. Olejowałem nie podłogę lecz blat dębowy w kuchni. Na nim się kroi i układa różne dziwne rzeczy które zostawiają plamy. Na dębie nie ma śladu. Jeżeli chodzi o olej do tarasów to polecam Olej Impregnacyjny Syntilor.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a więc podłoga na tarasie zrobiona, przypomne, że to deski dębowe-no więc wybrałem się do tego sklepu Fluggera i mi polecono olej do drewna Flugger natural wood-olej do drewna. wyszło tak jak chciałem, czyli struktura drewna zachowana, no i poinformowano mnie, że ten olej zabezpieczy mi podłogę przed wchłanianiem brudu i wody, a dodatkowo jak coś się stanie, to nie muszę całej podłogi smarować, tylko mogę miejscowo naprawiać. Także ja jestem osobiście zadowolony, z samym wykonaniem tez jakis problemów nie było, mogę śmiało polecić

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja chyba w koncu tez skorzystam z fluggera, jak juz bedzie zrobione dam znac jaki efekt

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2011, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

sądzę, że się nie zawiedziesz na fluggerze, także czekam na info, jak z kolei poszło Tobie;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2011, 00:33

Zgadzam sie: good 0 bad

no nie ma problemu, jak tylko bedzie zrobione to napisze co i jak

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...
  • Czym wyrównać podłogę? Liczba postów: 21 Grupa: Robimy stro... Wystarczyłaby zapewne wylewka nowa. Najlepiej wylewka anhydrytowa łódzkie bo sama dobrze się wyrównuje i bardzo szybko schnie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >