Pokój dla dziecka

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

20 marca 2014, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Kontaktowałam się z nimi i rzeczywiście ten transport to jest gratis. Poza tym na zamówione rzeczy i tak trzeba trochę dłużej poczekać, więc podejrzewam, że jak je zamówimy w tym tygodniu to może na Wielkanoc akurat beda i wszystko cobie urządzimy tak jak trzeba. Wczoraj jeszcze mąż sam przeglądał ich stronę i wybrał zupełnie inne meble pokojowe niż mi się podobały. W takim wypadku musimy niestety pójść na kompromis i wybierzemy pewnie jeszcze coś innego:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2014, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja wam jeszcze podeślę drugą część pokoju do poprzedniego linku, który polecałam :) http://blog.fawre.pl/2014/03/jak-najlepiej-wykorzystac-przes trzen-w-pokoju-dziecka/ Przestrzeń wykorzystana na maxa. Jak wam sie podoba?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2014, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Byliśmy w zeszłym tygodniu w salonie meblowym agata Meble , szukamy mebelków do pokoiku dziecięcego i znaleźliśmy kilka ciekawych aranżacji , szczególnie jedna przypadła Mi do gustu ale najpierw trzeba przygotować pokoik , pomalować ściany i takie tam pierdoły :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 00:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A my się zdecydowaliśmy urządzić pokój dla dzieci w nowym domu za pomocą mebli Flexa. Są to takie mebelki, które się z pewnością spodobają rodzicom ceniącym sobie funkcjonalność, bo mówi się o nich że rosną z dzieckiem, tzn. służą latami. Mnie szczególnie podoba się ich kolor, który się nazywa terra a już całkiem zbzikowałam na widok dodatków, które nadają pokojowi wyjątkowy charakter. Ładnie te wnętrza się prezentują na filmiku https://www.youtube.com/watch?feature=player_ embedded&v=SGRPjb46V6c. możecie zobaczyć w jakim stylu można urządzić pokój maluchom, jak dla mnie super :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie te meble się tak dobrze sprawują? Wyglądają ładnie. Kupiłbym takie córce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2014, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

my mamy Flexę i sprawują się naprawdę tak dobrze. Fajny wygląd to jedno, te meble są jednak przede wszystkim funkcjonalne. Cieszę się bardzo, że nie uległam modzie i nie kupiłam łóżka w stylu "auto" itp., bo to by była nietrafiona inwestycja... Dziecko moje jest niezwykle ciekawym świata osobnikiem, uwielbia zmiany i jest bardzo kreatywne. Do łóżka Flexa możesz dokupić różne elementy, które je uatrakcyjnią, możesz je też dowolnie konfigurować i zmieniać. Dzięki temu się nie nudzi, a zmiana nie wymaga dużego nakładu finansowego. Jest to w sumie nie tylko łóżko, ale taki mini "plac zabaw" :) Z tej marki jest też bardzo ładna i porządna pościel.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2014, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Brzmi fajnie. Kurcze czego to nie wymyślą... :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2014, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękne :) Jestem zachwycona tą pomysłowością :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Co to jest Flexa?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Flexa to producent / projektant skandynawskich mebli dla dzieci. Tutaj masz katalog, zobacz jakie cudeńka sprzedają: katalog Flexa (pdf). Sklep w Warszawie, w Domotece. Bardzo fajne meble, wysoka jakość, pomysłowość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Najlepiej zobacz katalog :?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >