Porządna hydroizolacja na taras i balkon

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 marca 2018, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie doboru odpowiedniego materiału na wykonanie hydroizolacji przy tarasie i balkonie. Czy możecie mi polecić rozwiązanie do stosowania na zewnątrz i co ważne, aby była w przystępnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2018, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może WB Duo Flex? Jest do jedna z lepszych hydroizolacji w tym zakresie cenowym. Można ją stosować w pionie i poziomie, a do tego jednocześnie pozwala na odparowanie wilgoci z powierzchni, które były wcześniej zawilgocone.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2018, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Prowadzę już od dobrych kilku lat firmę budowlano-remontową i w zakresie świadczonych przez nas usług również leży wykonywanie hydroizolacji. W zakresie wyboru materiałów mogę ze spokojem polecić Ci materiały od producenta WaterBlock. O ich jakości przekonałem się również na własnym tarasie i przy wykonywaniu izolacji fundamentów. Po dłuższym czasie, nie widać nawet najmniejszych problemów z wilgocią. Hydroizolacja WB Duo FLex całkowicie zablokowała możliwość wnikania wody w strukturę betonu. Mogę się jeszcze pochwalić, że żaden klient nie był u nas z jej reklamacją, a gwarancję jaką dajemy na jej wykonanie to średnio ok.6/8 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2018, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się akurat z moim poprzednikiem co do wyboru materiału. Waterblock przygotował świetną ofertę, która potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć jeżeli chodzi o trwałość, wydajność oraz mozliwość stosowania zarówno w pionie jak i poziomie na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Dobrze zabezpieczona przed proomieniowanie UV, ściekami, czy nawwet benzynami.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2018, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie chyba sam będe musiał sprawdzić ich ofertę, ponieważ własnie niedługo zabieramy się za budowę domu dla mojej siostry i przydałoby się zadbać o dobra hydroizolację, szczególnie że jest tam duży problem z wilgotnym gruntem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2018, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Convidamos a La Clinica Estetica, en Marbella, el centro más afamado de quitar la celulitis de las piernas, eliminar la celulitis de los glúteos España y en Europa. Necesitas Explicar mucho más información, sobre de : tratamiento contra la celulitis marbella cirugía párpados en marbella y sotogrande, corrección las arrugas marbella or benalmadena. Tratamiento para celulitis marbella micropigmentación capilar en marbella o en estepona, mesoterapia en marbella y fuengirola. Factible escribir por correo : beauty@interremi.com o de por fin MOV_::; 34 670.988.153 WhatsApp Messenger Facebook o además por tel./fax-:: 0034 951913089
micropigmentación capilar Marbella
micropigmentación capilar
Marbella

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2018, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą materiałów do hydroizolacji jest www.sklep-izotex.pl Posiadają szeroką ofertę i dobre ceny, więc polecam ich wam. Sam wykonywałem hydroizolację ich materiałami i spisują się świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2019, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm , a widziałeś może rozwiązanie od firmy Suberite? Jeżeli jeszcze nie, to zerknij https://www.suberite.pl/ . Mieliśmy wcześniej problem z wilgocią na tarasie, do takiego stopnia, że kwestia czasu i pojawiłby się grzyb. Efekt - jak ręką odjął.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2019, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A powiedzcie mi proszę, bo trochę poczytałem na ten temat ale nie jestem do konca pewien czy wdmuchiwanie celulozy daje dobre efekty izolacyjne? Nie wszystko jest szczelne tak jak powinno więc poszukuję najlepszego rozwiązania zeby uzupelnic ubytki i podobno celuloza moze pomoc ile w tym prawdy?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2019, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

fluoxetine

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 1 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 18 Grupa: Robimy fund... Planujesz pracę w Niemczech, ale nie znasz języka? Nie martw się, jest to możliwe i ten artykuł podpowie Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, w jakich branżach możes...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >