Praca - fotografia wnętrz?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 listopada 2014, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie można sie załapać do pracy przy fotografowaniu wnętrz? Do jakich firm wysłać oferty?
Jak na razie przeleciałam w googlu bazę architektów, ale szukam idei - podpowiecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 listopada 2014, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza architektami jeszcze deweloperzy i firmy od wykańczania chat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2014, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A większą szansę w takiej pracy mają zawodowi fotografi czy amatorzy?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2014, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie zawsze zawodowcy mają większe szanse, choć to reguła nie jest, bo czasem i tzw. samouk cuda potrafi i nie musi mieć do tego dyplomu.
Ostatnio na którymś forum foto widziałam ofertę pracy z firmy http://www.deconova.pl/ - właśnie dla fotografów od wnętrz, i tam wręcz napisali , że studenci i pasjonaci również mile widziani, więc to znak, że nie zawsze trzeba mieć stos papierków, czasem po prostu ma się talent do robienia zdjęć i tyle.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2014, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajmij się taki fotografiami i montażem filmów jak w tym sklepie http://bizzit.pl/wirtualny-spacer-dla-sklepu- weda-bhp-we-wroclawiu/ Jest na to zapotrzebowanie na rynku reklamy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2015, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jak ktoś mieszkanie chce wystawić, albo stronę zrobić? Ja polecam firmę http://michalmazurowicz.com/ Zdjęcia na stronie są naprawdę piękne, super gra światło :) Może warto na początek jakąś współpracę nawiązać?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kiedyś współpracowałem z taką firmą wykonującą projektowanie wnętrz w Łodzi. Oni podawali adres a ja wchodziłem z aparatem i cykałem foty. Zwykle były to mieszkania w stanie developerskim. Całkowicie puste więc nie spodziewaj się wnętrz do jakichś artystycznych zdjęć.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2015, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

tu już trzeb azainwestować w dobry sprzęt i balon do fotografowania budynków z wysoka, zobacz tu: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-ap arat/360/

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2015, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kiedys fotografowałem wnętrza, ale to była praca w agencji nieruchomości. moze od tego zaczniesz? czesc to mieszkania uzywane i wtedy trzeba sie bardzeij wykazac zeby zachecic kogos do kupna albo wynajęcia

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2015, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Można szukać w agencjach, można na portalach freelancerów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oprogramowanie systemowe Liczba postów: 16 Grupa: Pasje forum... oprogramowanieoprogramowanieoprogramowan ie
  • Emocje Tarasowe i Trwałość Deski Kompozytowej Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Cześć wszystkim! Czy widzieliście już testy starzenia deski kompozytowej ProDeck, które przeprowadził Paweł Orleański na Politechnice Krakowskiej? W przyspieszo...
  • Własny biznes-warto? Liczba postów: 299 Grupa: Pasje forum... audyt organizacyjny w firmie jest niezbędnym procesem dla każdej firmy, aby zapewnić jej sprawne funkcjonowanie i zidentyfikować obszary wymagające poprawy. O i...
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 188 Grupa: Pasje forum... Interesują mnie smycze reklamowe i torby papierowe z nadrukiem. Zależy mi na szerokim wyborze produktów w korzystnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam w Internec...
  • Wakacje 2020 Liczba postów: 29 Grupa: Pasje forum... Ekscytujące wrażenia turystyczne czekają na podróżnych korzystających z oferty Foxiepass. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi rezerwacji online, podróżujący mog...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >