Problem z gniazdkiem.

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

5 lipca 2016, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecałbym skorzystać z pomocy dobrego fachowca. Jeśli będą potrzebne jakieś elementy do wymiany to możesz zaopatrzeć sie w sklepie internetowym http://www.elektryk.pl/. Ja kupowałem tam elementy i trafiłem na bardzo dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2016, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie trochę trzeba będzie rozwiercić i wymienić przewody. Ja się przymierzam do wymiany gniazdka u siebie, bo mi wywala fazę. Mma już wszystkie potrzebne rzeczy, kupione w http://230volt.pl/, ale nie mam czasu na montaż.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2016, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli sam nie masz doświadczenia w tej kwestii,to również proponuje wezwać fachowca,elektryka który naprawi gniazdko,dla niego nie bezie stanowiło to większego problemu.

www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Zgadzam się z poprzednikami, jeśli się na tym nie znasz to wezwij fachowców. Techsomel http://www.techsomel.pl/ pomoże nie tylko przy tym problemie, ale może dokonać pomiaru zabezpieczeń przeciwporażeniowych i nie tylko. Firma ma duże doświadczenie na rynku a pracownicy mają odpowiednie uprawnienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

faktycznie, jak ktoś sie na tym nie zna to lepiej samemu nie sprawdzać co się dzieje,, a jak juz to najpierw powyłączać korki. czasem może się coś przepalić, zrobić zwarcie i tak iskrzy. jeżeli to problem tylko gniazdka to wymienić wystarczy na coś porządnego. u mnie jest wszędzie praktycznie Ospel i problemów nie było żadnych jak dotąd

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2016, 05:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tak całkiem przypadkiem. ale fajna mają ofertę, ja mam w domu wszędzie białe. az wstyd sie przyznac, jakos tak sie przyzwyczaiłam do nich,a le teraz jak patrze, to te z ospela bardzo fajnie wyglądają. chyba namówie meza na wymiane przy nastepnym remoncie... ;P akurat na elektryce to on sie zna

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem powinno się kupowac , na prawde sprawdzone gniazdka, dobrej firmy , taką własnie jest Ospel . Dobra polska firma.Poza tym zawsze mają ciekawe modele gniazdek , co jakis czas wychodza nowe serie ;) poza tym mają dość duży wybór w kolorowych ramkach . ja osobiście mam gniazdka z kolekcji sonata nowe srebro;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2016, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do tego opinie są zgodne, warto pomyśleć o dobrej i solidnej instalacji elektrycznej wraz z akcesoriami na lata, akurat na www.Rommark.pl znajdziecie szeroki wybór i chętnie doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2016, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście już do nas na Rommark.pl ? Jeżeli nie to teraz jest najlepsza ku temu okazja, poniewaz jesienią mamy kilka ciekawych promocji i rabatów na wybrane artykuły akcesoria elektryczne, warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2017, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, no chyba że mamy odpowiednie doświadczenie w tej kwestii i umiemy samodzielnie naprawić gniazdko, wtedy nie ma problemu, a tego typu artykuły elektryczne oraz oświetleniowe znajdziemy taniej w sklepach i hurtowniach online jak Rommark.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >