Pytanie o program do kosztorysowania

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

2 maja 2010, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety KOSZTORYSANT NS to bubel jakich mało, kupiłem go w ciemno bo przedstawiciel nabajerował mi o jego możliwościach ciągłej aktualizacji cenników itp no i cena.
Zainstalowałem i szok wszystkie ceny należy wprowadzić ręcznie do każdej pozycji z osobna, np rg spawacza jeżeli występuje 40 razy to należy ją wpisać 40 razy.
Baza cennikowa tylko własna, i służy tylko do informacji, wszystkie ceny w każdej pozycji trzeba wklepać ręcznie.
Ogólnie porównując ten program np z normą to jakieś nie porozumienie, norma to mercedes a kosztorysant ns to hulajnoga ( też da się pojeździć ).
Pozytywne opinie to albo sprzedawca produktu, albo klient który kupił program i nie wie do czego on służy. Program może być użyteczny dla osób tworzących kosztorys składający się z kilku pozycji obmiarowych, ale po co komu taki program??? Poprzednie opinie są z roku 2009 moja 05.2010 czyli sprzedawca zna błędy programu i nic z tym nie robi, dlatego stwierdzam fakt że zostałem perfidnie oszukany o możliwościach programu. Firma NET SYSTEM ul. Modelarska 12 Katowice rozprowadza bubel za marne grosze licząc na to że ich klienci nie będą robić problemów, ze względu na niską cenę. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 01:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ojej jaka to kupa, to ma pomagać, miało pomagać, tymczasem wszystkie wartości trzeba wklepywać, tylko skąd je brać? to badziewie ma funkcje normalnego kalulatora ale dodatkowo kupe badziewia większośc norm cen i nakładów brakuje, wiele błedów co chwila error error, na dodatek błędy językowe zwracam ten szajs czym prędzej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2011, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pwoiem wam jedno,narzekacie, krytukujecie, chwalicie itd.Wystarczy pobrać wersje DEMO którą mają na stronie.
Pieprzenie:KUPIŁEM KOTA W WORKU-A KTO CI KAZAŁ!!!JEST WERSJA DEMO
Ja pobrałem ,mi wystarczy do moich prac.
Nie mam do nikogo żali.
Nie sprawdziłeś przed zakupem TO TWÓJ PROBLEM
Utwierdzacie tylko że polak umie tylko narzekać i krytukować
Może czas poszukać opinii na temat wykonanych przez was robót?
Nie oceniam pracy Net System bo mi odpowiada, komuś nie to jego opinia
Z bogiem Polaczki(czytaj pseudo szefowie firm budowlanych)
Żygać się chce czytając to forum

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2013, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Potrzebuje plik z skosztorysowanym budynek w programie Zuzia9, wraz z zdjęciami budynku, rzutami partery, piętra, stropu oraz rzutem poprzecznym, opisem technicznym i całym procesem kosztorysowania.
Wartość i jakość budynek nie gra roli.

płacę 50zł za przesłany plik.
Czy jest Ktoś zainteresowany?

pozdrawiam
GP

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2013, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Potrzebuje plik z skosztorysowanym budynek w programie Zuzia9, wraz z zdjęciami budynku, rzutami partery, piętra, stropu oraz rzutem poprzecznym, opisem technicznym i całym procesem kosztorysowania.
Wartość i jakość budynek nie gra roli.

płacę 50zł za przesłany plik.
Czy jest Ktoś zainteresowany?

pozdrawiam
GP

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2013, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co ? Minęły 3 lata od Waszych wypowiedzi. Również zakupiłem Kosztorysanta NS zobaczyłem i wrzuciłem na półkę do niczego to się nie nadaje, kasa wyrzucona w błoto. Zakupiłem niedawno program SPECNORMA nazwa przypominająca znanego programu do kosztorysowania to mnie zmyliło i nie poznałem na początku Firmy, że już miałem z nimi do czynienia. W tym pakiecie był program KOSZTBUD od kosztorysowania. Co się okazało ? TO JEST TEN SAM PROGRAM CO KOSZTORYSANT NS ZMIENILI TYLKO NAZWĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA NICH BO ZNOWU WYRZUCICIE PIENIĄDZE W BŁOTO I DACIE NABIĆ SIĘ W BUTELKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2013, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

budowlaniec60 dzięki za ostrzeżenie już go prawie zakupiłem pozostanę jednak przy esykalu

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2013, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

powiem tylko tyle - z daleka od tej pseudofirmy, ja juz zalozylem im sprawe u rzecznika ochrony praw konsumenta, zobaczymy co z tego wyjdzie / pozdrawiam i szczerze odradzam bo poki co tyle moge zrobic

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2013, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

UWAGA UWAGA ZNOWU SPRZEDAJĄ TEN SAM BUBEL !!! DZWONILI DO MNIE Z BUDMAXEM . NIBY NOWOŚĆ A TO SAMO CO BYŁO WCZEŚNIEJ. ZNOWU WCISKAJĄ ŻE TO ŚWIETNY PROGRAM DO KOSZTORYSOWANIA UWAGA NA TA FIRMĘ !!!!!!!!!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma net system oszukała mnie że to norma standard z dopłatą unijną. Oszuści i złodzieje. Idę z nimi do sądu choćby to kosztowało 10 razy tyle co program. Uważajcie na tą firmę

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nadzór budowlany Liczba postów: 59 Grupa: Zanim wybud... Nadzór budowlany, a także kontrole okresowe, może prowadzić rzeczoznawca budowlany Kraków. Warto więc zapoznać się bliżej z usługami, które on oferuje.
  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >