Pytanie o program do kosztorysowania

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

22 stycznia 2010, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolego BUD-REM spróbuj wycenić ułożenie kanalizacji zewnętrznej z rur PCV fi 160mm wraz z dwoma studzienkami Wavin. Masz profit od NET-SYSTEM?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2010, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy zostaliście nabici w butelkę ponieważ Kosztorysant NS przestał być rozwijany - taką informację uzyskałem w Net-System. I co wy na to? Gdzie aktualizacje, patche? Dno... Ciekawe co na to sąd? W końcu w listopadzie kiedy kupowałem program nikt nie mówił o zaprzestaniu produkcji a wręcz odwrotnie. Zwrócą kasę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2010, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam info że nadal jest rozwijany więc nie wiem skąd masz taką informacje, rozmawiałem wczoraj i dostałem pełną informację dot. co zaniedługo będzie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2010, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Więc co za niedługo będzie? Cud? Kosztorysant NS zacznie liczyć kosztorysy?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2010, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

502598510, proszę o kontakt i pomoc w obsłudze programu kosztorysant ns.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2010, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ci nie liczy to kup sobie okulary,mi liczy

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2010, 00:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowlani majstrzy zamiast narzekać zatrudnijcie sobie młodą blond piękność, która będzie wam robic kosztorysy i będzie coś innego również i owca będzie syta i wilk cały

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2010, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Az sie odechciewa czytac,ujme to krotko i zwiezle, JESTESCIE TEPI I TYLE

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2010, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro ty nie jesteś taki tępy to pokaż mi gdzie znajdę knr-w 2-18? Podstawowy knr z mojej branży. Miał być a go nie ma. Czy to nie jest oszustwo?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2010, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: Skoro ty nie jesteś taki tępy to pokaż mi gdzie znajdę knr-w 2-18? Podstawowy knr z mojej branży. Miał być a go nie ma. Czy to nie jest oszustwo?

Jednak jesteś tępy jeśli nie widzisz tego katalogu ale nie będe ci ubliżał bo i tak tego nie zrozumiesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Domek letniskowy Liczba postów: 29 Grupa: Zanim wybud... Jednym z lepszych producentów domków letniskowych jest https://domki-zylajek.com/ mamy od nich domek dwa lata i jest jak nowy. Kupując domek nie spodziewaliśmy....
  • nadzór budowlany Liczba postów: 59 Grupa: Zanim wybud... Nadzór budowlany, a także kontrole okresowe, może prowadzić rzeczoznawca budowlany Kraków. Warto więc zapoznać się bliżej z usługami, które on oferuje.
  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >