Robot kuchenny o wyjątkowym designie

« Powrót do artykułu: Robot kuchenny o wyjątkowym designie | « Powrót do grupy: Wnętrza

28 listopada 2011, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Mają bardzo elegancki design :) w sumie to obalają stereotypy dotyczące robotów kuchennych, bo inne są takie proste białe klasyczne, a tu proszę coś zwariowanego co cieszy oko :) takiego robota poproszę na gwiazdkę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2011, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Sie robi Roxi :P ale no wyglada ok Paskal podobnego uzywał na antenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2011, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydaje się taki robocik :D tylko jak dla mnie troche za duży jest ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

O ja cie... co za obietnice tutaj się sypią, to ja w takim razie poproszę też.. załapę się jeszcze na taki dzien dobroci? czy już nie? :( tylko jak cos to poproszę drugi od końca :P a wiecie może ile takie cacuszko kosztuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego już się nie używa no chyba ze ktoś ma duża kuchnie wtedy nawet taki sprzet dobrze wyglada a tak to tylko zagraca...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2011, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

jak to już się nie używa? a co wróciłeś do kręcenia ciasta drewnianą pałką? no jeżeli tak to zwracam honor, a taki robot przecież nie musi stać na wierzchu

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to robot ma mieć wiele funkcji a nie design. Ja mam robot marki Kohersen Mycook i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie wiem czy design ma fajny, ale na pewno funkcji masę - co jest dla mnie najważniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzymajcie ten kierunek - http://techfresh.pl/jaki-robot-kuchenny-wybra c-ranking-robotow-kuchennych-2017/ Czyli raczej tylko polecane modele. Jeśli macie zbyt mały budżet, to lepiej nawet poczekać z zakupem, żeby mieć środki na coś solidnego. Przynajmniej tak uważam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >