Rolety czy żaluzje?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 lutego 2010, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie jednak rolety są bardziej funkcjonalne i przede wszystkim ładniejsze, bardziej lekkie. Żaluzje się jednak często zacinają. Dużo ładnych wzorów rolet rzymskich widziałam na dekoria.pl, jeśli ktoś jest zainteresowany, to zajrzyjcie, bo jest tam duży wybór różnych tekstyliów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2010, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam bardzo dobra firme zajmujaca sie sprzedaza i montazem rolet i zaluzji. Sama ich zamowilam i jestem bardzo zadowolona, doradzili i wykonali fachowy montaz i sa tani. Podaje ich numer telefonu: 518 501 585 Polecam :) :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety są zdecydowanie praktyczniejsze, wytrzymalsze, większy wybór wzorów itd. Są też rolety typu night & day, można sterować natężeniem światła. www.verolpro.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2011, 20:16

Zgadzam sie: good -1 bad

Rolety rzeczywiście są praktyczniejsze i trwalsze. Można również dopasować do koloru okien (drewnopodobne kasety ). Żaluzje aluminiowe zaczęły wracać do łask klientów ( dużo aluminiowych zabudów i okien), natomiast drewniane żaluzje to ekologiczne piękno :) Pozdrawiam http://www.rolety-zaluzje-vertikale.waw.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że materiał z którego wykonane są okna nie ma tutaj wiele do rzeczy. Musisz zdecydować czy bardziej do gustu przypadną Ci żaluzje czy rolety. Kwestia gustu i aranżacji pomieszczenia a nie okien.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2011, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba już nie masz wątpliwości dotyczących wyboru. Jeżeli masz coś kupować,to kup rolety. Są bardziej praktyczne i możesz dopasować kolor jaki tylko chcesz:)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2011, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najmodniejsze są teraz żaluzje drewniane, sam takie posiadam i jestem zadowolony.
http://www.fphugt.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2011, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć
Gdybym miała polecić to firmę Lenex. Zamówiłem u nich żaluzje drewniane i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona , ponieważ długo nie czekałem na realizacje
- do 4-5 dni. Poza tym żaluzje wykonane są solidnie i są naprawdę efektowne a co do ceny to mają bardzo przyzwoite w porównaniu z tymi , które są na rynku - zresztą sami się przekonajcie . Zainteresowanym podaje link do strony tej firmy:
www.zaluzje-roletki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2011, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Widać, że osoba zainteresowana stoi zapewne przed trudnym wyborem. Ja również jestem zdecydowanie za zastosowaniem rolet. Ciężko jest oceniać co jest praktyczniejsze, ponieważ zarówno żaluzje jak i rolety ładnie prezentują cię na oknach. Po prostu rzecz gustu.

Dom i wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2011, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam roletki tylko trzeba dbać o mechanizm - oliwić go po inaczej po 3 latach zacznie piszczeć i może się zepsuć.
Żaluzje szybko się brudzą i trudno je czyścić, na dodatek te sznurki się plączą. Szkoda na to czasu.

W roletach wszystko jest ładnie schowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >