Samowolka

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

14 kwietnia 2010, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam ! Mam takie pytanie.. Mieszkam w kamienicy w ktorej mieszkaja jeszcze inni lokatorzy. Mamy wspolne podworze,Moj problem polega na tym,iz sasiad postawił garaz z kanalem w srodku prawopodobnie bez planu. Czy mial On takie prawo??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście że nie mógł tego zrobić bez pozwolenia. Powinien zebrać podpisy mieszkańców którzy zgadzają się na postawienie garażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2010, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że zrobił to całkowicie nieprawomocnie. Na wybudowanie takiego czy innego garażu w miejscy wspólnotowym powinna być zgoda ogółu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2010, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ładnie! Jeśli sąsiad nie miał zgody na budowę garażu ani planu, jest to bezprawie radziłbym zgłośić to do administratora i to jak najszybciej chłopina będzie się gęsto tłumaczył

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2010, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że nie miał prawa. W sumie ja na waszym miejscu poszedłbym do administracji i zgłosił tą samowolkę. Przecież na miejscu tego garażu mogłoby powstać coś innego co przydałoby się wszystkim mieszkańcom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2014, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Garaż - nawet blaszak, wymaga pozwolenia na budowę a więc także projektu budowlanego i prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Więcej na ten i inne tematy: http://www.archi55.pl/poradnik

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2022, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz zgody mieszkańców musi mieć projekt i pozwolenie wspólnoty i miasta.

__________________
https://www.d3k.net.pl/kartridze-do-drukarek/

Ten post był edytowany przez kasiakowa06 dnia: 21 czerwca 2022, 10:22
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • reklama na granicy Liczba postów: 48 Grupa: Zanim wybud... Ostatnio miałem małą rozmowę z kolegą, który prowadzi własną firmę i mówił mi, jak bardzo przydatne są gadżety reklamowe w budowaniu marki. Opowiadał o swojej o...
  • Ile budowa domu Liczba postów: 95 Grupa: Zanim wybud... Koszt budowy domu to dziś naprawdę szeroki temat, bo dużo zależy od standardu, technologii i późniejszych kosztów utrzymania. Wiele osób skupia się tylko na bud...
  • remont starego domu Liczba postów: 29 Grupa: Zanim wybud... Jeszcze niedawno wydawało mi się, że projektant wnętrz to usługa przeznaczona głównie dla osób urządzających luksusowe domy. Im bardziej zagłębiam się jednak w....
  • szambo Liczba postów: 3 Grupa: Zanim wybud... Wysokiej jakości oczyszczalnie przydomowe kupicie w https://www.eko-bio.com.pl
  • Wycinka drzew! Liczba postów: 16 Grupa: Zanim wybud... Po wycince drzew zostaje zawsze problem z gałęziami i krzakami. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że można to wszystko sensownie zagospodarować zamiast wy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21217 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 483

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */