Standard wykończenia biur na Kijowskiej (Warszawa Praga)

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

9 maja 2012, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

tak już oddany, niedawno jakoś, jeszcze świeżutki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2012, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy oddane, ale na pewno ukończone i można podpisywać umowy. Część powierzchni jest już wynajęta

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2012, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za odpowiedz. Z tego co ja się orientowałem i dowiadywałem to te 56 zł za wynajem to rozsądna cena. Ale może ktoś z Was zna jeszcze jakiś biurowiec (bo mogłem coś pominąć) w który są niższe ceny?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2012, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyłączam się do pytania Gamzyka!
I chciałem jeszcze zapytać jak tam jest z dojazdem?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2012, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy skąd dojeżdżasz, ale generalnie to nie ma problemu z dojazdem – autobusem a najlepiej tramwajem. Pociągiem można też podjechać bo niedaleko jest stacja Stadion i Wileńska. No a niedługo ma być metro – dwie stacje nawet jakoś

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2012, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No fakt lokalizacja jest serio bardzo spoko. A o deweloperze ktoś coś słyszał?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2012, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, czytałam na paru forach. W większości pozytywnie o nim piszą

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2012, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, jakie są powierzchnie tych biur w Inwestycji Kijowska?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2012, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na innych forach czytałam że 200mkw

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2012, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Miejmy nadzieję, że metro się rozbuduje czasie i będzie metro na drugą stronę Warszawy jak i na Wolę, gdzie ewidentnie się przyda

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kupno mieszkania Liczba postów: 816 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 180 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • zakup domu od dewelopera bez drenażu i odpływu Liczba postów: 23 Grupa: Nieruchomoś... Nie można również pominąć kwestii parkowania. Deweloperzy, tak jak ci prezentujący swoje projekty na https://atal.pl/ często oferują mieszkania wraz z opcją zak...
  • mieszkanie w pod miastem Liczba postów: 25 Grupa: Nieruchomoś... Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.
  • Dom nad morzem - jaka miejscowość? Liczba postów: 23 Grupa: Nieruchomoś... Jeśli marzysz o intensywnej i długotrwałej opaleniznie, koniecznie wypróbuj Melanotan https://melanotan.biz/ Ten produkt całkowicie odmienił moje podejście do o...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >