Stół - nierozkładany czy rozkładany?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

18 lipca 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik StaszkaZ napisał: Jeśli stół ma służyć tylko Tobie, może być
nierozkładany. Natomiast, jeśli czas od czasu będziesz
chciał zaprosić znajomych i zrobić imprezę, lepiej aby
była możliwość by był rozkładany.


Chyba każdy z nas od czasu do czasu kogoś zaprasza. Ta kwestia raczej nie podlega dyskusji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, że rozkładany to najlepsze rozwiązanie. Nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda i tak jak napisał patiko, zawsze się kogoś zaprasza. Ja już nie raz miałem problem z posadzeniem gości przy małej ławie dlatego rozważam zakup stołu z krzesłami do salonu. Coś w takim stylu http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-k uchni-salonu sobie upatrzyłem. Fajny, nowoczesny i prosty komplet do jadalni. Myślę, że to świetne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mamy sporą rodzinę, lub lubimy często organizować obiady czy kolacje dla bliskich, to zdecydowanie bardziej praktyczny będzie stół rozkładany, najlepiej taki z większą liczbą krzeseł, jak na przykład te tutaj http://www.meble-lider.pl/pl/c/Stol-12-krzese l/181 . Tym bardziej , że stół zawsze można zmniejszyć, zbędne krzesła schować i nie będzie na co dzień zajmował wiele miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2016, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tylko kupuję stół do jadalni rozkładany, bo zawsze można go sobie rozłożyć, jak goście przyjdą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za stołem rozkładanym, bo z pewnością przyda się on w przypadku różnego rodzaju spotkań rodzinnych, czy świąt. Ja mam taki duży rozkładany stół w salonie i często z niego korzystamy, dlatego jestem jak najbardziej na tak. A wszystkim osobom zastanawiającym się jaki stół będzie lepszy polecam ten tekst - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/rozkladany -stol-tak-czy-nie-1551.html. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2016, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam barokowy, rozkładany stół Fresco, którego cała konstrukcja wykonana jest z drewna bukowego. Natomiast do wykonania blatu, wykorzystano wzmacnianą płytę, którą pokryto fornirem. Polakierowany jest on na biało, z wysokim połyskiem, dzięki czemu dosłownie komponuje efekt lustra.

http://florimeble.pl/biale-stoly/1152-stol-ba rokowy-wloski-bialy-fresco.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2016, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

stół zdecydowanie rozkładany, gdy nie ma u nas gości możemy jeść przy złożonym stole natomiast kiedy zjedzie się rodzinka można rozłożyć stół i każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam powyższe pinie, stół rozkładany będzie bardzo praktyczny, a przecież zawsze możesz go złożyć w razie potrzeby, więc nie ma obaw o to że zajmie cala kuchnię czy jadalnię. Do stołu warto też dobrać odpowiednie krzesła,to bardzo istotne pod względem wygody.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2017, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że rozkładany stół jest bardziej praktyczny, też teraz zamówiliśmy w gdmmeble.com taki w dodatku drewniany więc posłuży nam zdecydowanie dłużej. Dopasowaliśmy sobie u nich jeszcze eleganckie tapicerowane krzesła i wiecie co za cały komplet zapłaciliśmy zdecydowanie mniej niż za te, które oglądaliśmy w innych salonach, a jakościowo jest jeszcze lepszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie, niema na ten temat nawet co dyskutować. W każdym domu powinien być stół rozkładany. Po pierwsze kilka razy w roku przychodzą do nas goście, więc trzeba ich gdzieś posadzić. Ponadto taki rozkładany stół, wcale nie jest o wiele droższy od nierozkładanego, więc kwestia finansowa nie jest tu zbyt ważna. No chyba że mamy bardzo małe pomieszczenia i po prostu nie ma go gdzie rozłożyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19175 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 438

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >