Stół - nierozkładany czy rozkładany?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

20 marca 2017, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, ze powinno sie kupić rozkładany, zresztą sama taki w sobotę zamówiłam w Meble Hot i to prawda, że są praktycznie w tej samej cenie. Jednak ta ich funkcjonalność jak słusznie zauważyłeś przydaje się, nawet te dwa lub trzy razy do roku. Moim zdaniem w małych pomieszczeniach ta możliwość złożenia go ma o wiele praktyczniejsze nawet zastosowanie, bo zyskuje sie dodatkową przestrzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepszy jest stół rozkładany. Nie zajmuje więcej miejsca, a przy tym jest bardzo funkcjonalny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2017, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozkładany zdecydowanie, na święta czy coś, goście przyjdą rozkładasz i masz duży stół.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2017, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście że rozkładany jest najbardziej praktyczny

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2017, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Również bym wybrał rozkładany :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2017, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli tylko pozwala nam na to powierzchnia to oczywiście, że rozkładany. To nawet niema co porównywać, ta praktyczność zawsze się przydaje. Nam jak raz przed świętami dojechał nowiutki z gdmmeble.pl oczywiście z krzesłami i już w święta o jego przydatności się przekonaliśmy jak niespodziewanie przyjechała nam rodzinka. Okazja idealna do przetestowana i przyznaję, test zaliczony. Zakup bardzo udany, a i to, że komplet jest drewniany też ma swoje plusy bo dłużej nam posłuży. Każdemu polecam takie rozkładane.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2017, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie jest rozkładany, ale to tylko dlatego że nie mam za duzo miejsca w salonie (mieszkamy w bloku). Jak jest impreza to rozkładam i wszyscy się spokojnie mieszcza, a na co dzień jest miejsce dla 4 osób :) Jeśli masz miejsce to bierz coś większego od razu, mniej roboty z rozkładaniem i składaniem. Ja mogę ci polecić http://mebleolimp.pl/44-stoly-z-krzeslami tutaj znalazłam fajny zestaw, który nazywa się Alicja. Prosty z 6 krzesłami i w bardzo fajnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2017, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, meble do jadalni powinny być przede wszystkim wygodne. Myślę też, że warto pomyśleć o dużym funkcjonalnym stole, a jeśli nie ma na to miejsca, to o rozsuwanym stole, na wypadek większej ilości gości. Myślę, że wyposażenie i design jadalni jest bardzo ważny, bo w ładnej i dobrze zorganizowanej przestrzeni, naszej rodzinie, jak i naszym gościom będzie przyjemnie przebywać.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Równiez mamy podobny dylemat, niestety ale nie mamy za wiele miejsca i trochę sie tego obawiam, ze po rozłożeniu kompletnie nie będzie miejsca. Kilka modeli już wybraliśmy oczywiście mąż ma swoje typy, a ja swoje. Mi bardzo podoba się ten https://meblujdom.pl/stol-mistral-halmar-id5387.html i to z tymi białymi krzesłami, no i mozna go rozłożyć, ale na szczęście nie będzie on wiele zajmował nam miejsca. Mąż jednak twierdzi, że jest zbyt nowoczesny, a nie bierze pod uwagę faktu, że jadalnia jest właśnie tak urządzona. Jak sądzicie, czy on sie nadaje w ogóle do jadalni, czy nie bardzo?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2017, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozkładany ma sens, o chyba że ma się mała rodzinę i wielkie gabaryty nie sa potrzebne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >