Studia

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

19 sierpnia 2016, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: ja uważam, ze zawsze warto iść na studia i inwestować we
własny rozwój osobisty.


To prawda! Bardzo cieszy nas Twoje nastawienie. Jeśli z jakiegoś powodu studia są dla kogoś niemożliwe, warto też zainwestować w kursy i szkolenia, które mogą okazać się cennym doświadczeniem w obecnej lub przyszłej pracy. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oferuje szeroką ofertę kursów z wielu dziedzin w bardzo przystępnych cenach. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kursy-i-szkolenia

Pozdrawiam,
Katarzyna z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2016, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Studia w tych czasach są niezbędne tak uważam, warto też dobry wybór kierunku podjąć żeby potem nie żałować, ja idę na wsb do Torunia, mam tam nie daleko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2016, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie usługi logistyki magazynowej dostępnej na 7R Solution. Moim zdaniem naprawdę dobra oferta, z którą warto sobie sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2016, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Studia to podstawa, a wspomniany kierunek logistyki jest wg mnie bardzo przyszłościowy szczególnie a naszym kraju, bo otwiera się tu coraz więcej centr logistycznych różnych firm zagranicznych i tam szukają fachowców. Oprócz samych studiów to dobrze też jakieś kursy porobić bo to dobrze wygląda w CV no i jesteśmy na bieżąco z nowinkami. Ja też mam trochę z logistyką i produkcją wspólnego i mi pracodawca zrefundował połowę kosztów kursu w tej firmie http://www.szkolenia-semper.pl/produkcja-logi styka bardzo konkretna wiedza, raczej praktyczna chociaż o najnowszych przepisach też mówią. Więc jeśli ktoś stara się o lepsze stanowisko lub o nową pracę to takie doszkalanie się to bardzo ważna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy studia w tych czasach mają sens. Każdy ma wyższe wykształcenie... Chyba lepiej jest postawić na zawodowe doświadczenie i wiedzę. Na http://www.valhalla.pl/kurs-google-analytics/ widziałam kurs z Google Analytics i to może też być jakaś opcja. W końcu, dziś internet to wielka siła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2016, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

no oczywiście studia + kursy do tego doświadczenie zawodowe a z tego co słyszałem to WSB jest szczególnie polecana przez pracodawców

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kajo napisał: no oczywiście studia + kursy do tego doświadczenie
zawodowe a z tego co słyszałem to WSB jest szczególnie
polecana przez pracodawców


Tak, Wyższa Szkoła Bankowa to uczelnia ceniona przez pracodawców. W naszych oddziałach można podjąć studia I stopnia, zarówno licencjackie jak i inżynierskie w wielu obszarach (np. administracja, informatyka czy zarządzanie). Zapraszam na naszą stronę wsb.pl, na której można zapoznać się z pełną ofertą dostępnych kierunków oraz specjalizacji. Warto szybko podjąć decyzję i zapisać się na studia do 15 października. Dzięki promocji można zyskać do tego czasu czesne już od 245 zł miesięcznie na pierwszym roku studiów oraz 0 zł wpisowego (zamiast 400 zł).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2016, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

im człowiek lepiej wykształcony tym łatwiej znaleźć mu jest pracę. Np. pracowałem na magazynie. Praca mi odpowiadała. Więc poszedłem na logistykę zaocznie na WSB i jestem zadowolony ponieważ szykuje się dla mnie awans dzięki temu że studiuje

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2016, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To na pewno, jestem w klasie maturalnej ale już mam wybraną uczelnie i kierunek, oczywiście informatyka na wsb nie mogło by byc inaczej.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2016, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

studia należy wybierać pod kątem swoich zainteresowań i pasji, a nie pod kątem pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >