Studia

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 października 2016, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: borekSR napisał: im człowiek lepiej wykształcony tym łatwiej znaleźć mu
jest pracę. Np. pracowałem na magazynie. Praca mi
odpowiadała. Więc poszedłem na logistykę zaocznie na WSB
i jestem zadowolony ponieważ szykuje się dla mnie awans
dzięki temu że studiuje


Witam! Cieszy mnie fakt, że studia na kierunku logistyka pomogły ci w karierze zawodowej. Wszystkich, którzy jeszcze chcą podjąć studia I stopnia (inżynierskie lub licencjackie) to zapraszam na naszą stronę wsb.pl gdzie można poznać listę dostępnych kierunków oraz specjalizacji. Studia podjąć można m.in. na wspomnianej logistyce, ale i też administracji, filologi czy pedagogice. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2016, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

studia powinno się wybierać adekwatnie do swoich pasji i zainteresowań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik lewis napisał: Studia to podstawa, a wspomniany kierunek logistyki jest wg
mnie bardzo przyszłościowy szczególnie a naszym kraju, bo
otwiera się tu coraz więcej centr logistycznych różnych
firm zagranicznych i tam szukają fachowców. Oprócz samych
studiów to dobrze też jakieś kursy porobić bo to dobrze
wygląda w CV no i jesteśmy na bieżąco z nowinkami. Ja
też mam trochę z logistyką i produkcją wspólnego i mi
pracodawca zrefundował połowę kosztów kursu w tej firmie
http://www.szkolenia-semper.pl/produkcja-logi
styka
bardzo konkretna wiedza, raczej praktyczna
chociaż o najnowszych przepisach też mówią. Więc jeśli
ktoś stara się o lepsze stanowisko lub o nową pracę to
takie doszkalanie się to bardzo ważna sprawa.

Lewis, a możesz coś więcej powiedzieć o tych szkoleniach? Jakie wrażenia, podejście wykładającego, atmosfera? Szukam dobrego centrum szkoleniowego, bo staram się o nową pracę i wiem, że ten pracodawca duży nacisk kładzie na dużo wiedzę praktyczną, na bycie "na czasie" w przepisach, więc takie szkolenia sporo by mi pomogły.
Dla osób, które naukę de facto zakończyły już, to kursy i szkolenia są najlepszą z możliwych form rozwoju.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem zdania, że zawsze warto iść na studia i zdobywać nową wiedzę i wykształcenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem studia są bardzo ważne,ale niestety nie każdy chce studiować. Kiedy ja wybierałam studia zarządzanie
chętnych na jedno miejsce było bardzo wielu,teraz powstają nowe,prywatne szkoły w których młodzież się chętniej szkoli.
jednak studia dają nam poczucie własnej wartości,pomagają odkryć swoje predyspozycje i poznać nowych ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2016, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne żeby to nie był tylko czas spędzny na imprezowaniu. Trzeba angażować się w różnego rodzaju inicjatywy, wyjazdy językowe, działać w organizacjach. Żeby można było potem wpisać coś wartościowego w cv

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto studiować kierunki techniczne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że dobrze jest skończyć studia. Na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc w późniejszej karierze. Ważne jednak jest, żeby iść na takie studia, które będą nas interesować. Jednak nic na siłę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2017, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę dodać nic nowego oprócz tego, co powiedzieli już poprzednicy. Wybierajmy takie kierunki, które nas interesują i które pomogą nam zyskać jakąs wiedzę - ją potem wykorzystamy w pracy;) Ale z tego co się czyta i słyszy, to młodzi często jeszcze nie wiedzą, co chcą robić w przyszłości, więc wybór kierunku jest też przypadkiem... Cóż.. ale oferta uczelni jest teraz tak bogata, że każdy z pewnością znajdzie coś dla Ciebie. Chociaż za niektóre kierunki trzeba trochę zapłacić....co pokazuje na przykład ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=SBnFWpZUtOI&t =25s o najdroższych studiach w Warszawie...

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2017, 03:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że naprawdę dobrze uczą tu http://stm.edu.pl/ wiem z doświadczenia bo sama tu się uczyłam, oferta dobra i nauczyciele są bardzo profesjonalni

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1697 Grupa: Trudne tema... Odpowiednie dbanie o siebie to ważny element zdrowego życia, ale czasami możemy mieć trudności w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. W takich sytuacjach wa...
  • Nowoczesna edukacja Liczba postów: 38 Grupa: Trudne tema... Koniecznie zajrzyjcie do rewelacyjnej oferty przedszkola https://www.przedszkolebielsko.pl/ Wyróżniają się innowacyjnym podejście do nauczania, atrakcyjnymi zaj...
  • Jak mieć lśniące włosy ? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Wybierając perukę, ważne jest, aby czuć się z nią swobodnie. Dzięki https://perukisklep.pl/peruki-radom/ można znaleźć modele, które są nie tylko estetycznie do...
  • Rzetelna firma budowlana Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jaką firmę budowlaną z Krakowa możecie mi polecić? https://enedu.pl/kursy-stacjo narne/kompleksowa-terapia-wisceralna/
  • Materac do sypialni - nowe łóżko Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Unikalne właściwości pianek powodują, że podłoże bardzo dobrze dopasowuje się do każdej części ciała. Na takim materacu Twoje ciało nie będzie się zapadać, a Ty...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >