Stylowe krzesła

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

8 maja 2010, 03:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik salem napisał: Stylowe krzesła sa jak wspomniano wczesniej na myin.pl.
Genialne sa. W zasadzie to krzesła sa fundamentem ich niebanalnego asortymentu :) pamiętam jak je po raz pierwszy zobaczyłam to chciałam zamówić po jednej sztuce z każdego rodzaju, ale poprzestałam na jednym modelu :P


W sumie to chyba lepiej, bo wydaje mi się, że wyglądałoby to trochę kiczowo, jakby każde krzesło było innego rodzaju. A tak wszystkie jednakowe to czysta elegancja. Tak mi się zdaje:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2014, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie o takim hokerze [url]http://www.salonmeblowy.net.pl/kp,0,373/hoker-alena.eht ml ? Troszkę w innym stylu, drewno, powiedziałabym, że stylizowane na retro.Ale tak do domowych warunków świetnie się nadaje moim zdaniem. Zwłaszcza jak w jadalni również drewno króluje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2014, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

brawurka, dobry pomysl, sam nie jestem fanem hokerów, mam u sebie normalne krzesła eleganckie z bydgoskich mebli, ale jak ktos lubi to jak najbardziej

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ktos ma duzy bar przy kuchni to fajnie hokery wygladaja, ale tak do jadalni to tradycyjnie stol i krzesla. tez mam wlasnie z bydgoskich meebli

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2015, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Stylowe i zarazem solidne krzesła do jadalni lub salony wraz ze stolikiem znajdziesz także na www.Modekor.pl wybór jest bardzo szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2015, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne krzesła. Ja z kolei się zastanawiam, czy warto skorzystac z oferty tapicera i na nowo dać obić krzesła, drewno jest ok, nic nie porysowane, tylko siedziska w opłakanym stanie - ale wiadomo, jak się jasne wybrało...

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2015, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że koszt wykonania takich krzeseł będzie bardzo podobny jak w przypadku kupna nowych więc nie wiem czy ma to sens,a roboty i zachodu będzie przy nich o wiele więcej.

www.Allemeble24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2015, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, podpinam się pod temat. Też jestem na etapie meblowania mojego M. Szukam nowoczesnych mebli ale nie takich, które się rozlecą po roku czy dwóch latach. Słyszałam dobre opinie o tych zestawach. Ma ktoś może mebel tej firmy?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2015, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dość nietypowe, ale do kuchni może by się nadały.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 15:55

Zgadzam sie: good 1 bad

Wiele ciekawych krzeseł znajduje się na stronie http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/krze sla/
Krzesła designerskie, nowoczesne, klasyczne, plastikowe, metalowe, tapicerowane, część robiona na zamówienie.
Serdecznie zapraszam :)

Ten post był edytowany przez Meblonista dnia: 12 marca 2015, 15:56
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 375

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >