Stylowe krzesła

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

13 marca 2015, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powicie na nasze kolekcje krzeseł ozdobnych oraz biurowych na www.KamilaMeble.pl teraz mamy nowe,ciekawe kolekcje w atrakcyjnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię klasyczne oraz wygodne krzesła. Do jadalni kupiłem takie http://www.batdom.pl/kp,0,360/krzeslo-br1.eht ml. Bardzo ładnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam nasze krzesełka do kuchni lub jadalni. Tapicerowane w najlepszej jakości tkaniny, kolory do wyboru !

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o stylowych,designerskich krzesłach w rozsądnej cenie to zapraszam także do nas www.Quadre.pl w razie pytań fachowa obsługa zawsze chętnie służy swoją pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2015, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o krzesłach w stylu prowansalskim i stole rozkładanym?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli komuś się podoba styl prowansalski,to czemu nie,ale moim zdaniem zdecydowanie ładniej do mieszkania lub gabinetu,będzie prezentował się nowoczesny styl plus tapicerowane krzesła,te jak pisałam powyżej- znajdziecie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Stylów może być bardzo wiele. Ciekawe krzesełka, które pasowały by do wielu wystrojów widziałam tutaj https://stylowo-mieszkam.pl/20-krzesla , przeglądałam ofertę bo chce wymienić meble w jadalni. Spokojnie tam znajdzie każdy coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat styl prowansalski niezbyt przypadł mi do gustu,wolę postawić na coś faktycznie nowoczesnego i designerskiego. Zaglądaliście już na www.Quadre.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

a może coś w stylu ghostów? Biel też jest teraz modna

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaglądaliście już do nas na Quadre.pl? Bo jeżeli nie to czas nadrobić zaległości,znajdziecie kilka nowych kolekcji designerskich krzeseł,zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >