System drzwi przesuwnych - jaki wybrać

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

4 lipca 2019, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi przesuwne idealnie podkreślają nowoczesny styl domu. Szczególnie, jeśli mają duże wymiary, bo wtedy wpuszczają mnóstwo światła do wnętrz. Godne polecenia są zwłaszcza systemy Schuco, które oprócz dobrego designu oferują wysoką energooszczędność. Tutaj można przeczytać o ich parametrach. Co ważne, mają komfortowo niski próg, a przy tym są bardzo szczelne na przenikanie wody i powietrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2019, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wziąłem sobie system przesuwny. Miał stanowić wejście do ogrodu. Chodzi oczywiście o rozbudowane okna, jakby jedna szyba, że nie widzisz, w którym miejscu się przesuwa. Najciekawsze rozwiązanie zaproponowano mi w salonie Pekan, od pana Piotra wyszło. Dobra robota ogólnie, nie narzekam na funkcjonalność, ciepło w domu, zero problemów serwisowych. W Myszkowie podejrzewam, że nie znajdziesz lepiej wyposażonego salonu ze stolarką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2019, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba ktoś to nie czyta tematu wątku, bo chodziło o drzwi wewnętrzne przesuwne, a nie okna tarasowe np HS. Jak każdemu tutaj wiadomo, to są zupełnie dwa inne rodzaje systemów. Choć na pierwszy rzut oka i to się przesuwa i to też. W drzwiach wewnętrznych warto szukać systemów Eclisse lub Leona. Największe firmy używają tych gotowych rozwiązań - np. Erkado ma systemy Leona i np. system magic z Eclisse. Oczywiście każdy producent tych systemów ma też swoje skrzydła, choć ja jednak wolałbym kupić zestaw złożony ze skrzydła robionego przez producenta drzwi (np. Porta, Erkado, Invado itd) i kasety produkowanej przez producenta takich systemów - Leona czy Eclisse. To moim zdaniem gwarantuje dobre skrzydło i dobrą kasetę, bo każdy zna się na swojej robocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2020, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz sprawdzić także ofertę firmy www.emaplast.com.pl . Zajmują się sprzedażą uszczelek i profili do mebli. Posiadają bardzo szeroką ofertę, atrakcyjne ceny oraz pomocną obsługę klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2020, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W drzwiach przesuwnych są uszczelki tylko w odboju tak na prawdę więc nie wiem po co ktoś miałby dokupować dodatkowe uszczelnienie.
W systemie z tunelem bez belki odbojowej nie ma uszczelek. System przesuwny nie został do tego zaprojektowany aby był super szczelny.

https://erkado.pl/wp-content/uploads/2020/03/katalog-dw-i-20 20-a-obowiazujacy-od-01-04-2020.pdf
Strona 124 na górze.

Jak ktoś szuka drzwi wewnętrznych szczelnych to polecam wybierać te z pełnej płyty wiórowej jak w Porcie albo z płytą Homalight jak w w/w Erkado. Takie drzwi zapewnią maksimum prywatności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2020, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja, kupując drzwi, zdecydowałam się na współpracę z firmą Dobredrzwi.pl, która działa na terenie praktycznie całej Polski. A ofertę ma bardzo atrakcyjną, dobry produkt + usługi na wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2020, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Podoba mi się, że na tej stronie opisali plusy i minusy rozwiązania z drzwiami przesuwnymi. Z plusów należy dodać to, że w przypadku drzwi chowanych w ścianę można w małym pomieszczeniu dosunąć jakiś mebel do ściany. Zabiera cały system kilka centymetrów z podłogi ale za to zyskuje się ścianę gdzie można dosunąć do końca mebel. Z dobrej jakości systemów przesuwnych należy wspomnieć o Eclisse i Leonie - z tych firm korzystają dobre marki takie jak Erkado, Porta itp. Jakość tych kaset jest na na prawdę wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 400

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >