Szukasz kierownika budowy lub inspektora nadzoru??- zajrzyj!

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

2 kwietnia 2011, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Chętnie podejmę się pełnienia funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru

Budową, remontami i adaptacjami budynków i domków jednorodzinnych zajmuje się od lat 80tych, więc trochę tego doświadczenia jest Od 2003r. zajmuje się także oceną stanów technicznych budynków na zlecenie UM.

Mogę dodać, że posiadam uprawnienia budowlane, drogowe, elektryczne, gaz, mistrz stolarstwa więc fachowo mogę Panu doradzić w tych dziedzinach ; )

Wykonuje także przedmiary i kosztorysy.

Dokonuje odbiorów mieszkań i domów od wykonawców i deweloperów

Działam na terenie województw: Śląskiego, Opolskiego, Małopolskiego.

Kontakt: Edward.Szpak@gmail.com tel. 796083694

Ten post był edytowany przez inspektor-budowlany.pl dnia: 3 kwietnia 2011, 11:45
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2011, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ehh właśnie szukałem inspektora nadzoru do mojej firmy ale wcześniej znalazłem na www.ofachowcach.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2015, 04:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z kolei z usług firmy Marbud, która również zajmuje sie nadzorem budowlanym. Bardzo dobrze wspominam współpracę z nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nadzór budowlany Liczba postów: 59 Grupa: Zanim wybud... Nadzór budowlany, a także kontrole okresowe, może prowadzić rzeczoznawca budowlany Kraków. Warto więc zapoznać się bliżej z usługami, które on oferuje.
  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >