Tapety dekoracyjne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2016, 06:40

Zgadzam sie: good 0 bad

fajnie, że te tapety można znaleźć zarówno nowoczesne, jak i klasyczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2016, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lubię tapet. Jedyne miejsce na które bym się zgodził w swoim domu to pokój synka :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2016, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś mi się takie tapety w ogóle nie podobały bo zawsze kojarzyły mi się z wystrojem rodem z PRLu, teraz uważam że ciekawa tapeta na jednej ścianie może stworzyć naprawdę fajny klimat w pomieszczeniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast tapety / albo połączenie z tapetą można zastosować elementy sztukaterii :) panele ścienne, listwy przypodłogowe, sufitowe czy ścienne jako podzielenie ściany, które można wypełnić tapetą :) czy po prostu panele 3D na jednej ścianie :) sztukateria na pewno wprowadzi nietuzinkowy efekt :) no i można ją malować i dowolnie układać co daje duże możliwości dekoracyjne :)

Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 18 lutego 2016, 11:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2016, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie tapet,to napisano już wiele wątków na forum i można odnieść wrażenie,że dla większości osób są one dosyć kiczowate i nieco przereklamowane. Można inaczej zaaranżować salon,używając innego materiału jako wykończenie ścian.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę podobają mi się Twoje prace, makomasa. Super pomysły i innowacyjność.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

mni bardzo podobają się tradycyjne tapety ścienne - mają swój urok i mam wrażenie, że pomieszczenie staje się o wiele bardziej przytulne dzięki takiej aranżacji. Ostatnio zakładaliśmy u siebie w sypialni, salonie i korytarzu. w http://www.terminex-meble.pl/art,17.html mają spory wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2016, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Są w porządku,natomiast jestem zwolenniczką innego rodzaju dekoracji i ozdób na ścianę,np teraz bardzo modne stają się cegły ozdobne do kuchni czy kamień dekoracyjny.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapety ścienne też w moim odczuciu tworzą bardziej przyjazne otoczenie, a przynajmniej zawsze je trochę urozmaicą. Wystarczy okleić tylko jedną ze ścian jakąś fajną tapetą z wyraźną fakturą lub fototapetą by całe pomieszczenie uległo przemianie. Tylko trzeba pamiętać o jakości takich tapet, bo tak samo jak zwracamy uwagę na dobrą farbę tak i na nie trzeba uważać dlatego korzystanie ze sprawdzonych producentów jest podstawą. Sam najczęściej przeglądam oferty z http://www.centrumtapet.pl/ bo mają duży wybór między innymi tapet Rash, które są przez wielu kojarzone z najwyższą jakością.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 386

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >