Usługi dekarskie w Warszawie

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

29 listopada 2018, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za dobrą i sprawdzoną firmą, która świadczy usługi dekarskie to skontaktujcie się z www.top-dach.com.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Siedziba tej firmy znajduje się w Jabłonnie pod Warszawą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2019, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz sobie jeszcze ich, moim zdaniem bardzo dobrzy specjaliści którym warto jest zaufać https://www.solidnydekarz.pl/ mają dużą wiedzę, naprawdę znają się na rzeczy. Jak dla mnie bardzo dobrze także się można porozumieć w kwestii terminów. Bardzo dobrze się sprawdzają. No i jeszcze wiedza. Tutaj ogromny szacun, spokojnie można dowiedzieć się wiele od nich, indywidualne podejście

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2019, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku przeprowadzania prac dekarskich przy dachowce to zdecydowanie polecam certyfikowanych dekarzy m.in Braas. Są odpowiednio wyszkoleni na dachówkach i potrafią zrobić naprawdę trudne rzeczy m.in wole oko i ułożyć piękna dachówkę wyłożoną na igłę.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2022, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpinam sie pod temat z tym że zastanawiam sie nad Ruukki Hyygge lub Ruukki Classic D najbardziej mnie interesuje na którym najmniej będą widocznie zniekształcenia ?

Jeśli chodzi o ekipę, to zdecydowaliśmy się na usługi dekarskie w Warszawie w firmie Adrem.

Firma z polecenia, mam nadzieję, ze u nas również obędzie się tak samo bezproblemowo jak u znajomych.

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 30 marca 2022, 13:04
Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2022, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Co należy wybrać?

__
tulejowanie cylindrów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2022, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaką firmę z Warszawy możecie mi polecić?

przyczepy kempingowe import

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2022, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie sprawdzonym pokryciem dachowym jest dachówka ceramiczna Roben. Polecam sprawdzić ofertę Klikierbud. Mają wszystko, co jest niezbędne do wykonania pokrycia dachowego, kupimy niezbędne akcesoria

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2022, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecę gorąco okna dachowe od https://www.rkglass.pl/szklo-zbrojone/ bo firma bardzo solidna i wszystko zrobione było na czas. Serdecznie polecamy z mężem.
https://www.rkglass.pl/szklo-zbrojone/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 353

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >