W Poznaniu, kto najlepszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

5 sierpnia 2009, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem dość dobre opinie o firmie Jandach, czy ktoś ma doświadczenia dekarskie z tą firmą? Mają parę certyfikatów, parę dużych realizacji, ale nie wiem jak przebiega współpraca. Proszę o opinię, najlepiej tych, którzy współpracowali z nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2009, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja znam bardzo dobrego dekarza to mój chrzestny i nie chwale go bo to rodzina tylko dlatego że naprawdę ma fach w ręku...nikt lepiej nie zrobi od niego naprawde polecam... jego numer to 606-973-935

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2009, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik lukasz860910 napisał: ja znam bardzo dobrego dekarza to mój chrzestny i nie chwale go bo to rodzina tylko dlatego że naprawdę ma fach w ręku...nikt lepiej nie zrobi od niego naprawde polecam... jego numer to 606-973-935
Witam,
Dziękuję za odpowiedź i info. Obawiam się jednak, że źle ująłem posta. Bo mi zależy na współpracy z firmą, bo projekt jest dość duży - wymaga sprawnej i dość dużej ekipy, mającej doświadczenie w takiej zespołowej pracy. Dlatego też pytałem o Jandach. No chyba, że Twój wujek działa zespołowo to na pewno rozważę propozycję.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2009, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

on ma firmę jedną ekipę nie wiem ilu osobową...robi z nimi...są naprawdę zgrani i dobrze zorganizowani...tylko u niego kiedyś było ciężko z terminami nie wiem jak teraz... zadzwonić i zapytać nigdy nie zaszkodzi... nie namawiam pana tylko polecam wuja ponieważ wiem że jest naprawdę dobry... że są dobrzy

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2010, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie o Jandach już trochę dawno było, ale że firma dobra i ja akurat kilka miesięcy temu zamieszkałem w domu, który dla mnie budowali to pozwolę sobie na świeżo ocenić: firma terminowa (to rzadkość), solidna, uczciwa i dotrzymująca tego co w umowie. Dom nie budzi zastrzeżeń i wszystko jest tak jak chcieliśmy. Więc jeśli ktoś szuka firmy budującej domki to ja bym się nie zastanawiał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie zaczyna z nimi budowę własnego domku i miło mi czytać takie wpisy jak Twoje Emilu. Pierwsze koty za płoty, póki co współpraca układa się świetnie i nie mogę narzekać. Najważniejsze jest dla mnie terminowe wybudowanei domu, bo obecne mieszkanie będziemy musieli opuścić, więc nie mogę zostać z rodziną na lodzie. Ale jęsli prawdą jest, że z terminami u nich wszystko w porzadku to czuję się uspokojony.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2010, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę polecic firmę, która współpracuje z takimi przedsiebiorstwami jak Nieruchomości Henclewscy- wiele ich kamienic obejrzec mozna przy Starym Rynku. Doświadczeni fachowcy i terminowo wykonane prace! Załączam link: www.dachpoznan.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19202 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >