Warto mieć dom inteligentny

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 grudnia 2014, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Inteligentny dom, to bardzo ciekawa tematyka, jeśli tylko finanse na to pozwalają warto wdrożyć ten elementy do projektu domu...

...sama jeszcze nie mocno nie zagłębiałam się w tą tematykę i tak się zastanawiam jak to jest z bezpieczeństwem... jeśli wszystko jest oparte na elektronice to czy złodziej fachowiec nie będzie w stanie łatwo włamać się do domu łamiąc po prostu zabezpieczenia? Tak jak to jest z autami tymi które opierają się tylko na komputerze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciężko jest złamać zabezpieczenia w inteligentnym domu, poza tym jeśli system jest przewodowy, to tym bardziej możemy być spokojni o bezpieczeństwo. Zapraszamy na bloga poświęconego tematyce inteligentnego domu: www.dominteligentny.info może znajdzie Pani przydatne informacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy instalacja pewnych udogodnień, np. systemu centralnego odkurzania (http://www.odkurzaczedomo.pl/) też liczy się jako element inteligentnego domu? Bo w sumie postanowiłem zacząć wdrażać pewne udogodnienia i uproszczenia do domu i zastanawiam się czy taki odkurzacz też się zalicza do takich nowoczesnych i inteligntnych rozwiazań.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej,
A jakie są koszty takiego inteligentnego domu? Znacie może jakieś firmy co się tym zajmują?
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2015, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja powoli wprowadzam urozmaicenia do swojego domu i faktycznie dążę do tego by był bezpieczny, a jednocześnie ekologiczny. rozważamy nawet kolektory słoneczne od sun energy, ale to kwestia pozostaje jeszcze do przemyślenia...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2015, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki dom to mega wygoda - sam chętnie bym poszedł w takim kierunku, ale zastanawia mnie jedno: czy taki nadmiar elektroniki nie okaże się zawodny...

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2015, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jego zawodność będzie zależała na pewno od jakości wykonania i zaawansowania. Wstępnie konsultowałam się z fachowcami i wydaje się to być dość pewne rozwiązanie. Budzi pewne wątpliwości i niepokoje, bo to nowość, ale jak popatrzę na tą ilość zalet http://www.krysta.com.pl/index.php/system-domu-inteligentneg o.html, to wszelkie lęki pokonane :) Z pewnością jest to duża oszczędność i wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jednak nie jest to warte świeczki ?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy od tego jak bardzo chcemy ograniczyć swoją ingerencję w codzienne drobne czynności i czy na przykład ktoś jest zafascynowany postępującym rozwojem systemów automatyki domowej i generalnej idei inteligentnego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej ;) Ja znalazłem tutaj jakieś inteligentne instalacje. Czy myślicie, że któreś z nich będą przydatne? Z góry dzięki za wszelkie rady w tej materii :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >