Witraże

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

15 lutego 2017, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od wzoru jaki wybierzecie. Ja mam drzwi z witrażami i wcale nikomu nie kojarzą się z kościołami. Takie przeszklenie mogą wyglądać bardzo efektownie, a przy tym świetnie zatrzymują promienie słoneczne i są proste w utrzymaniu czystości. U mnie wykonawstwem takich witraży zajmował się zakład szklarski Pietrowski. Sami sprawdzicie jak prezentują się takie nowoczesne witraże http://zakladszklarski.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2017, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Są piękne, marzy mi się jeden w domu, może kiedyś. Z drzwiami fajny pomysł

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Raz w życiu zamawiałem witraż i w sumie dość niedawno przy okazji remontu restauracji. Taką dekorację zrobili mi w pracowni Art4Glass, na stronie art4glass.pl widać mniej więcej co robią i jak te konkretne typy ornamentów wyglądają. Mogę tylko powiedzieć, że na żywo witraż jeszcze lepiej się prezentuje, efekt bajka! Ogólnie firmę oceniam na plus, nie ociągali się z realizacją, cały czas byliśmy w kontakcie, witraż jest taki jak się umawialiśmy na początku.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór wzorów witraży na każdą okazję ma firmą Art4Glass -art4glass.pl. Mogę ich polecić. Robią i zamówienia typowo sakralne dla kościołów ale też świeckie. My kupowaliśmy tutaj witraże do urzędu miasta jakiś czas temu. Duże przeszklenia, cała inwestycja była generalnie dość rozbudowana ale długo nam na ornamenty nie kazali czekać. Dominują motywy kwiatowe które generalnie są ich specjalnością i faktycznie wyszły genialnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witraże na pewno należą do bardzo oryginalnych rozwiązań pod kątem aranżacji i moim zdaniem bardzo dobrze będą komponować się we wnętrzach w stylu retro , zawsze z tym mi się kojarzyły :)


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2018, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamarzyłam mieć witraż w drzwiach wejściowych i taki witraż na zamówienie zamówiłam w www.szkielko.com.pl. Witraż mniej więcej wyszedł taki http://www.szkielko.com.pl/Witraze-Galeria-zd jec/16/.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2019, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu witraży. Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania takiej firmy to polecam wam skontaktować się z https://www.artvitra.pl/ Na nich można polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >