Wolnostojąca wanna akrylowa dla dwóch osób

« Powrót do artykułu: Wolnostojąca wanna akrylowa dla dwóch... | « Powrót do grupy: Wnętrza

19 kwietnia 2012, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe rozwiązanie stanowi wanna dla dwóch osób. Uważam, że jest to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Moim marzeniem jest wanna Ergo+ marki HOESCH, która idealnie komponować się będzie z wystrojem mojej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładny kształt wanny wody to dużo ona pomieści ja mam wannę która z definicji jest jednoosobowa, ale dwie osoby mogą się w niej swobodnie kąpać, to wanna ravon model modern.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2016, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam w domu wannę wolnostojącą i jestem bardzo zadowolony. Jest wygodna i bardzo pasuje do łazienki w stylu retro. Spory wybór tego rodzaju wanien ale też płytek ceramicznych, baterii itp. rzeczy znajdziecie w tym sklepie http://ceramed.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się marzy wolnostojąca ale póki co mam taką http://riho-hydromasaz.pl/ z hydromasażem i nie zmieniłbym za nic ;) Może kiedyś wolnostojącą ale z hydromasażem sobie wstawie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2022, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No my akurat zdecydowaliśmy się na wannę wolnostojącą w naszej łazience. Jeśli chodzi o wybór pięknych propozycji w tym zakresie to jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na Oltens u których my kupiliśmy Oltens Stygg w rozmiarze 160x73 cm. Pięknie się prezentują, ceny adekwatne do jakości i jednocześnie różnorodności rozmiarów bo wiele zależy jak dużą łazienkę macie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >