Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 marca 2012, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich-wreszcie trafilem na odp. forum-Moj problem to moje obecne okna plastik. Mam je załozone juz ponad 10-12 lat jest to profil aluplast-Z okien tych jestem coraz bardziej niezadowolony gdyz-czuje coraz bardziej ciąg zimnego powietrza poprzez szyby--np jak spuszcze rolete wew w mieszkaniu prawie do parapetu-tzn zostawie mała szczeline miedzy parapetem a roletą a na zew. jest np -5- -10 st C to czuje zimny ciag powietrza od strony szyb Drugim powodem który coraz bardziej mnie sklania do wymiany tych okien to parowanie szyb w mieszkaniu-Kiedys az takiego problemu nie mialem z parowaniem wew. jak i tym ciagiem zimnego powietrza z zewnątrz..Troche poczytałem o tym co sie u mnie dzieje z oknami w necie i wiem ze pewnie z gazem pomiedzy szybami cos nie tak i dlatego skłaniam sie coraz bardziej do wymiany obecnych okien na cos innego Ktos mnie przekonuje do wyboru okien o profilu Salamander bluEvolution.,//które troche kosztuja-// Bo niby to one zapewnia mi naprawde duzy komfort termiczny w mieszkaniu-Dodam moze ze mieszkam w bloku wielorodzinnym na parterze w mieszkaniu szczytowym Teraz pytanie do Was drodzy forumowicze-a widze ze wiedze macie ogromna Czy wymienic te obecne okna? a jesli tak to czy dobrze wybralem?-a moze jest sposób na tania naprawe tych obecnych? -POZDRAWIAM I PROSZE POMOZCIE MI BO OBECNIE MAM METLIK W GLOWIE W TEMACIE I NIEWIEM CO ROBIC--Dodam moze na koniec istotna inform.-szyby w oknach maja przenikalnosc ciepła K 1.1

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2012, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym teraz bardziej stawiał na jakieś ańsze ale tez ciepłe np avantgarde 7000

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie to wszystko jest kwestią budżetu jaki posiadamy na te cel. Czasem patrzymy tylko na samą firmę,zapominając o jakości i solidności. To duży błąd.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2013, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

12 lat to sporo, w tym czasie pojawiły się na rynku nowe rozwiązania, bardziej energooszczędne, więc jeśli czujesz, że to Ci przeszkadza, to wymień te okna, ale jeśli zdecydujesz się na wymianę to na twoim miejscu szukałbym tych naprawdę energooszczędnych - które ze względu na swoje parametry niestety nie będą należały do najtańszych. Pamiętaj, że o komforcie cieplnym decyduje w tym wypadku nie tylko produkt, ale także montaż.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2013, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na Twoim miejscu tez wymienił bym okna ale zdecydowanie na te energooszczędne. Wszystko zależy od twojego budżetu ale myślę że w obecnej chwili na rynku jest tyle firm i ofert że na pewno cos do siebie dopasujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2013, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytałem gdzieś, że są jakieś dopłaty i preferencyjne kredyty na wymianę okien na okna energooszczędne, poszukaj w necie - może coś na ten temat znajdziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o systemy, to ja zastawiam się nad firmą Morad http://morad.pl/systemy-aluminiowe-okienno-dr zwiowe.html Podobno systemy aluminiowe są tak trwałe jak stalowe. Nigdy wcześniej takich nie stosowałem, ale może warto spróbować. Tym bardziej, że cena nie jest oszałamiająco wysoka.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna energooszczędne są dobrym rozwiązaniem, ale zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie skorzystałeś z usługi serwisowania okien http://naprawaokien-pcv.pl/? Wówczas okna mogłyby Ci służyć jeszcze przez kilka lat i nie musiałbyś wydawać kolejny raz tylu pieniędzy. :p

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba era okien drewnianych się skończyła, teraz liczą się tylko okna PCV, sam zamontowałem plastiki jakiś rok temu i jestem bardzo zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez jakis czas temu musiałam wymienić plastikowe okna na nowe i zdecydowałam się wowczas na drewniane od http://urzedowski.pl/ :) absolutnie nie żałuję!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >