Wymiana okien plastikowych na nowe

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

25 lipca 2017, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy te nowe okna zawierają dźwignie antypaniczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukacie fajnych i sprawdzonych okien, to polecam te z Wrocławia. Takie okna Wrocław dostępna są w sprzedaży. My z mężem właśnie mamy je zamiar kupić, a polecił nam je fachowiec, który się na tym zna. Tylko nie możemy się z mężem zdecydować , czy chcemy mieć okna PCV, a czy może lepiej wybrać te drewniane? Jakie Wy macie okna?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

drewniane okna są lepsze, dla mnie i ze względu na estetykę jak i jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik heniutek napisał: A czy te nowe okna zawierają dźwignie antypaniczne?
Może się mylę, ale coś takiego jak dźwignie antypaniczne nie znajduje zastosowania w oknach – przecież nie chodzi o to, by ktoś w panice wyskakiwał z okna np. na 10. piętrze :) Z ciekawych rozwiązań stosowanych w oknach można natomiast wymienić okucia mechatroniczne, widziałem takie chociażby w ofercie Alu-Plus. O tyle pożyteczne, że w razie zadymienia czujniki przekazują sygnał i automatycznie otwierają się wszystkie okna w budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2017, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tych mechanizmów (jak dodatkowe okucia) jest dość sporo. W moich oknach winergetic mam okucia Maco Design (jak ktoś ogarnia temat minimalnie to nie muszę mu tłumaczyć że to dobrze). Poza tym polecam jednak trochę zainwestować w coś ponadto, na przykład kontaktrony. Na razie widzieliśmy je w akcji tylko w salonie (zademonstrowali nam ich działanie) ale mam nadzieję, że w razie czego też pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Można to zamontować do dowolnych okien czy są jakieś ograniczenia? Na przykład co do wymiarów czy materiału z któego wykonano okno?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że nie ma, chociaż nie jestem ekspertem. Ja miałem tak że rozmawiałem w salonie Oknoplastu ze sprzedawcą i on mi po prostu zaproponował, pokazał jak to działa, przedstawił wstępny koszt... Po zastanowieniu na spokojnie w domu i ogarnięciu wszystkich kosztów plus minus stwierdziłem, że jednak na bezpieczeństwie się nie powinno oszczędzać i mamy

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to bardziej wolę mechaniczne zabezpieczenia. Elektroniki mam w domu tyle akurat, że nie mam potrzeby dokładać kolejnej. Niestety ale jak prąd wysiądzie to co wtedy? Niech Ci tak w nocy wyłączą prąd i lipa. Kontaktronów nie ma, wchodzą jak chcą.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego to są dodatkowe zabezpieczenia, a nie jedyne. Oprócz tego w winergetic premium są zaczepy antywyważeniowe Safety Plus.Oczywiście odpowiednio zdeterminowany włamywacz i tak sie dostanie do środka, ale postarałem się mu to maksymalnie utrudnić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Przypominam tylko że dobry montaż, czyli umiejętności firmy, która montuje okna jest tak samo ważna, jak sama jakość okna

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >