Wynajem sprzętu budowlanego - czy to się opłaca?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

12 marca 2013, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik PirLand napisał: Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od niedawna interesuję
się bliżej rynkiem wynajmu i wypożyczeń. Z moich
obserwacji wynika, że najbardziej rozwinięta w tym
sektorze jest branża wynajmu i wypożyczeń sprzętu
budowlanego. Niestety nie ma dokładniejszych analiz na ten
temat.

Jeśli znajdziecie państwo chwilkę, proszę o odpowiedź
na trzy pytanka:



1. Czy wypożyczacie Państwo sprzęt budowlany?

2. Jak tak, to jaki (maszyny ciężkie, czy raczej drobne
narzędzia)?

3. Jeśli tak, to czy raczej od dużych firm, czy od
mniejszych (najważniejsze kryterium wyboru
wypożyczalni)?



Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Chętnie też
rozpocznę dyskusję, na temat polskiego rynku wynajmu
sprzętu budowlanego, innymi słowy - czy wypożyczanie się
opłaca.


Opłaca się :-) Na portalu Wynajmownia.pl, który zajmuje się pośredniczeniem przy wynajmowaniu różnych sprzętów, całkiem spora część oferty to maszyny budowlane, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Zakup takiego urządzenia to bardzo wysoki koszt, zwłaszcza dla mniejszych firm budowlanych. Z kolei wydatki związane z wynajmem są stosunkowo nieduże, co sprawia, że takie rozwiązanie jest dla nich bardzo atrakcyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2013, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj wiele zależy od tego jak często używasz sprzętu budowlanego,jeżeli rzadko to opcja wypożyczenia bedzie jak najbardziej opłacalna,jeżeli często-wtedy lepiej miec swój.


www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2013, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Mam zamiar założyć parę gniazdek i wyłączników. Do tego nie trzeba specjalistów, jednak nie posiadam odpowiedniego sprzętu... Stąd moje pytanie, czy znacie może jeszcze jakieś inne firmy, (oprócz tych wymienionych wyżej), które wypożyczają narzędzia elektryczne? Zależy mi na czasie. z góry dziękuję za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2013, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Do tego nie potrzeba Ci ani specjalistów,ani też specjalistycznych narzędzi,w zupełności wystarczy podręczny zestaw,a jeśli się na niego zdecydujesz to już zostanie w domu i przyda się również na inne okazje.


www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2013, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, prowadzę wypożyczalnie zageszczarek na terenie Poznania i okolic
gdyby zachęcam do odwiedzenia strony chętnie odpowiem na pytania odnośnie sprzętu.

http://www.adwiet-zageszczarki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2013, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam jedną dobrą firmę, która wynajmuje maszyny budowlane!! Muszę przyznać, wydawało mi się że będę mieć z tym większe problemy, ale jak się okazało nie z firmą Arleks!!:) Naprawdę polecam!!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2013, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą karmi34 ma rację. Zapraszam ponadto na stronę wypożyczalni sprzętu budowlanego ze Stargardu Szczecińskiego http://www.fach-bud.biz

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 01:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie to opłacalny interes. Ja często wypożyczam z http://diggermarket.com i moi znajomi z branży również korzystają z ich oferty. I uważam ze to się naprawdę opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2014, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

W Krakowie tez tutaj mozna wypożyczyć taki sprzęt http://www.psbprofi.krakow.pl/s/105/sprzet_do_wypozyczenia Ja uwazam ze to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza jesli nie chce się tez od razu w to inwestować swoich pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2014, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Zapraszam do Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego w Większycach(woj. opolskie) powiat Kędzierzyn-Koźle. Więcej informacji na stronie www.zadbany-ogrod.cba.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >