Wynajem mieszkań w Warszawie

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

17 marca 2023, 07:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie warto zaglądać jeśli chodzi o ogłoszenia o mieszkaniach na wynajem w Warszawie? Jak macie coś sprawdzonego, gdzie faktycznie warto będzie zaglądać to dajcie namiar na taką stronę z ogłoszeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2023, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Istnieją takie serwisy jak https://wynajem22.pl/, które dobrze sobie radzą w temacie i jeśli chodzi o ogłoszenia to wybór mieszkań jest tam całkiem spory, można będzie coś interesującego wybierać dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2023, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze uważałam, że wynajem nieruchomości jest bardzo problematyczny. Dopóki nie dowiedziałam się, że istnieje taka firma jak Per Modum. Firma ta zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, a nawet ich wynajmem. To znacznie może ułatwić ten proces.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2023, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez problemu znajdziesz idealne dla siebie mieszkanie do wynajęcia jeśli podejmiesz współpracę z https://hestianieruchomosci.pl Zajmują się szeroko pojętą sprzedażą, kupnem oraz wynajmem. Z pewnością pomogą Ci spełnić wszelkie oczekiwania dzięki swojemu niekonwencjonalnemu spojrzeniu na rynek nieruchomości i ogromnej wiedzy o lokalnym rynku. Docenisz ich zaangażowanie rewelacyjne profesjonalne podejście. Szczerze polecam współpracę z nimi są najlepsi w dziedzinie nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2023, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o wynajmie mieszkań, myślę że warto zainteresować się ofertą: https://wroclaw.mdr.pl/ . Tutaj jest on wyjątkowo korzystny, a w dodatku w niektórych przypadkach możliwe jest przejęcie prawa własności do lokalu. Warto poczytać jak dokładnie wygląda ten wynajem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2023, 01:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najwięcej ogłoszeń znajdziesz na popularnych portalach aukcyjnych i facebooku. W Warszawie z pewnością masz co najmniej kilka tysięcy możliwości do wynajęcia. Więc na początku warto doprecyzować okolice, żeby nie przeglądać tylu ofert. Ewentualnie możesz ustawić, żeby posortowało Ci ogłoszenia ceną. Teraz nie brakuje ogłoszeń, gdzie 40 metrów jest do wynajęcia za 5000 złotych miesięcznie. Koniecznie zbadaj kwestię umowy i stan techniczny, jeśli będziesz wprowadzał się na dłużej. Takie sprawy najlepiej załatwi rzeczoznawca budowlany, taki jak dr. inż. Przemysław Stawiarski. https://stawiarski.com.pl/ - Tutaj poznasz jego ofertę. Sprawdź sam, jeśli chcesz wynająć coś pewnego bez żadnych niekorzystnych zapisów w umowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19189 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 647

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >