Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

23 czerwca 2016, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tak samo u Nas się z tym nie spotkałem. Widac, że nie jest to jednak coś opłacalnego. No chyba, że ktoś lubi coś robić dodatkowo. Ja jednak wolałem dachówkę gdzie mam spokój do końca życia i w braas 30 lat gwarancji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2016, 06:34

Zgadzam sie: good 0 bad

30 lat gwarancji to jest od lat standard przy dachówkach ceramicznych. 30 lat ma też m.in. dachówka Koramic - według wielu dekarzy najlepiej wykonana dachówka w Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2016, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

I to samo można powiedzieć o Braas, gdzie dachówka Turmalin a przede wszystkim Smaragd jest uznawana za najpiękniejszy model. Nie tylko przez dekarzy ale również klientów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

T prawda gdzie nie zapytaj to Smaragd odgrywa główną rolę. Musiałem aż sprawdzić u dystrybutora Braas i się nie zawiodłem. Na prawdę genialne połączenie stylu i jakości. Do tego w mocnej glazurze czarny błyszczący -CUDO

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2016, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówki płaskie - nowoczesne pokrycia dachowe" to bardzo ciekawy filmik Braas gdzie można poznać ich wszystkie dachówki płaskie i jak je ładnie dobrać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukającym dachówek czy pap termozgrzewalnych bym firmę Dachmaxx polecał. Wysokiej jakości materiały, przystępne ceny i bardzo kompetentne doradztwo. Firma ma swoją stronkę dachmaxx.net.pl, gdzie są wyszczególnione wszystkie typy pokryć jakie sprzedają. Ja postawiłem na dachówki od Meyer Holsen. To już takie ferrari wśród dachówek, najwyższe parametry, a przy tym świetna estetyka.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas jest dachówka betonowa Euronit i jesteśmy póki co bardzo zadowoleni. Spory wybór pokryć dachowych można znaleźć przez grupę Dekarską Marki http://gdabramczyk.pl. Mają tez porządne narzędzia dekarskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wybierać dystrybutorów producentów dachówek m.in Braas, ponieważ gdy zorganizują promocję to Oni uznają ich warunki.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No a w promocji jeszcze dachówka betonowa CISAR z 30 letnią gwarancją będzie cenowo zbliżona do blachodachówki a wiadomo jaka jest między nimi różnica w jakości na korzyści betonowej dachówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

wedlug mnie dachowka jest najbardziej praktyczna lub blachodachowka, osobiście swoja kupowalem u www.dachstyl-ryki.pl i jestem bardzo zadowolony z wyboru, a ten jest Duzy na polskim rynku

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >