Zaaranżowanie umywalki w łazience

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 maja 2014, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie,
Zabieramy się z mężem do wyremontowania łazienki, upatrzyła mi się taka umywaleczka i szukam pomysłów jak można by ją zaaranżować kolorystycznie, może macie jakieś ciekawe podpowiedzi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2014, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

PS. chodziło o tą http://www.kolorymeksyku.pl/serena-umywalka-n adblatowa.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2014, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fajnie by do tej umywalki kamień wyglądał, o coś takiego: http://www.galeriakamienia.waw.pl/wp-content/ gallery/lazienki_galeria/18.jpg :) Ciekawa aranżacja by powstała, moim zdaniem umywalka by idealnie do tego pasowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2014, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Czarne dodatki pasują do każdego koloru, więc może, tak nieco nietypowo, postaw na czarny pojemnik do mydła itp. Wiele też zależy od kolorystyki całej łazienki - kafelki, ściany, a nawet kabina. Wszystko trzeba wziąć pod uwagę, wybierając kolor dodatków. W razie czego, dodatki zawsze można zmienić:)


___________________
niepubliczne przedszkole

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, ja w łazience wprowadziłam elementy betonowe. Zabudowałam tak umywalkę i wyglada to mega oryginalnie i stylowo. Nie każdemy może to podpasować, ale ja suię w tym czuję genialnie. braliśy od tego producenta http://www.bankorbet.pl/ i nie wyszło super drogo, a sympatycznie i dizajnersko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2014, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zdecydować się na jakiś oryginalny pojemnik na mydło. Tego typu produkty zawsze stoją bezpośrednio przy umywalce.


________________
cms

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Z całą pewnością ciemny kolor płytek będzie tutaj bardzo fajnie pasował i komponował się z umywalką,wiec warto na nie postawić. Kilka ciekawych kolekcji znajdziesz u nas www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem ważne jest dobranie odpowiedniego lustra, które będzie wisieć nad umywalką. Ponadto, ważne są także dodatkowe akcesoria w postaci pojemników na mydło itp. Warto także dopasować do umywalki kolor półeczki.


______________
sprzedaż samolotów

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2014, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat z samym lustrem nie powinno być żadnego problemu i tak w efekcie końcowym na pewno zdecydujecie się na prostokątne lustro. Ważniejszy będzie kolor płytek i na to należy zwrócić szczególną uwagę.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2014, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu więc jeżeli wątek jest aktualny to koniecznie napisz na jaki kolor płytek oraz pozostałych dodatków do swojej łazienki się zdecydowaliście,będziemy czekać na Twoją odpowiedź,a w razie pytań w dalszym ciągu jesteśmy do dyspozycji www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >